Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyereketeknek adtok...

2 éves kisgyereketeknek adtok valamilyen vitamint? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin, Béres csepp + Cebion csepp
2016. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak a dvitamin...ha betegeskedos lesz majd adok de egyenlo fel evente egyszet ha beteg..
2016. okt. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

D vitaminból (Vigantol) 1 vagy 2 cseppet?

2016. okt. 8. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
egyet (2 eves)
2016. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is egyet, de hallottam, hogy van akinek a gyerekorvos egy év felett már kettőt javasolt.
2016. okt. 8. 12:44
 6/8 Snorri ***** válasza:

Én most elkezdtem neki adni a marslakócskák szirupot. Nem adom mindennap, mert nem beteg. Én úgy vagyok vele, hogy mi is szedünk a férjemmel, mert táplálkozással szinte lehetetlen mindent bevinni, hiába étkezünk helyesen. Nem szeretném, hogy hiánybetegsége legyen, azt utána sokkal nehezebb kezelni, szurkálni, jaj...Ebben nincs annyi semmiből, hogy sok legyen, de kicsit mindenből kap. Van benne pl. jód is. Mi jódozott sót nem használunk, mert nekem pajzsmirigy alul-működésem van. A védőnő azt mondta, hogy adjam neki nyugodtan, csak tartsak szünetet. Én arra gondoltam, hogy felváltva adom neki üvegenként a neki való halolajjal. Az omega3 is nagyon fontos.

De ha pl junior italt iszik, abban van egy csomó vitamin.

2016. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a Marslakócskák szirupot, de köszönöm rákeresek.
2016. okt. 8. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk tápszert iszik még, reggel és este, abban is sok vitamin van állítólag.
2016. okt. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!