Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit adtok a 14-16 hónapos...

Ti mit adtok a 14-16 hónapos kisgyereketeknek vacsorára? Napi egynél nem szeretek neki többször kenyeret adni, és ha ezt reggel ellövöm akkor este már nagyon gondolkozom hogy mit adjak neki. Ugyanazt adjátok mint az ebéd?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Reggel: zabpehely gyümölccsel, este kenyér.
2016. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
De miért, te mit eszel? Te is kenyeret?
2016. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Változó.Van,hogy azt kapja amit délben.Vagy szoktam tejpépet,joghurtot,túrókrémet adni.Valamikor meg csak eszik egy pár virslit és ennyi.Vacsorára sosem hajlandó sokat enni
2016. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A tejpépet kb. 12 hónapos kora óta nem eszi meg sajnos, pedig az előbb azt adtam az pont jó volt. Második válaszolónak, én elég össze-vissza eszem nem akarom hogy ahhoz igazodjon a pici :)

Köszi, akik eddig írtatok. Az én picim nagyon sokat eszik, minden étkezésre tegnap is megevett három szelet vajas lekváros kenyeret vacsorára.

De ma reggel tojást evett kenyérrel, így már valami mást szeretnék, az ebéd tonhalas tészta volt zöldségekkel, abból már nem akarok adni.

2016. szept. 11. 15:55
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Ekkora gyerek már azt eszik, amit a család többi tagja, reggelire is, ebédre is meg vacsorára is - tehát ugyanazt add neki, amit te eszel.
2016. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Èn zabkàsàt adtam vacsira, cukrozatlanul. Anno anyukàm nekünk azt adta vacsira amit ebédre.
2016. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló, én általában nem vacsorázom. Ebédre ugyan azt adom, én utána már csak másnap reggel eszem.
2016. szept. 11. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Rántottát, zabpelyhet, joghurtot, gyümölcsrizst. De én fordítva csináltam, inkább ezeket adtam reggel, este meg kenyérfélét, vagy ha olyan volt az ebéd, abból kapott. Én adtam akár kétszer is kenyeret.
2016. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
omlett, rántotta zöldségekkel, tejbegríz, palacsinta, műzli joghurttal, krémtúró babapiskótával, kalács tejjel vagy lekvárral, bababarát lecsó, főtt vagy sült virsli, sütőtök. Hirtelen ennyi jutott eszembe amihez nem kell kenyér, de nem is kifejezetten főtt étel.
2016. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sok jó ötletet adtatok.

Igen, általában én is a kenyeres ételt hagyomva igen, általában én is a kenyeres ételt hagyom vacsorára , csak most épp nem úgy jött ki a lépés

A palacsinta szuper otlet, szerintrm azt csinalok ma, en is megkivantam!

2016. szept. 11. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!