Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oltoztetes problema, ovi?

Oltoztetes problema, ovi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a problemam az h az ovi, ahova jarunk tiltja a gyerekek atoltozeset napkozben,nem lathatjak egymast bugyiban,igy napkozben bent ugyanabban vannak mint az udvaron.Szulok reggel sem lephetnek be az epuletbe,ahogy delutan is az ovi elott kapjuk vissza oket.


Van h reggel 5fokban viszem es delutan 16fokban hozom. 3.5eves kislany. Fogalmam sincs hogy oltoztessem fel h ezeknek a kriteriumoknak megfeleljunk ugy h odabent ne suljon meg es kint ne fazzon meg delelott.


Arra gondoltam h harisnya plusz vastagabb nadragban viszem reggel es kap egy kisszoknyat h cserelje at bent mindig a nadragot szoknyara es lelkere beszelek h ne felejtse el mindig felvenni a kinti nadragot ha kimennek, de nem vagyok biztos benne h ezt egyedul nem felejti el.Igy nem latjak a combjat ha harisnyaban marad egesz nap.Mas otletem nincs,esetleg vkinek vmi mas?


Odabent mar futenek,egesz nap vastag nadragban meg fog sulni.


2016. okt. 9. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég, milyen óvoda ez?? Az óvónőkkel nincs semmiféle kommunikáció? Szerintem a legpraktikusabb, ha adsz rá pólót, cicanadrágot, zoknit, kardigánt és a cicanadrágra egy tréningnadrágot, vagy valamilyen melegebb nadrágot. Amikor bemegy, akkor a nadrágot és a kardigánt leveszi, úgy tökéletes egy fűtött oviban. Hazafele meg legfeljebb nem kell kabát, elég a kardigán/pulcsi, de a dupla nadrág akkor elfér rajta.

Kényelmes, pamut ruhák rétegesen öltöztetve, szerintem ez a megoldás ilyen időben.

2016. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk,beszelek persze az ovonokkel,de ahogy latom,itt annyira tartanak a pedofiliavadtol h az ovonok inkabb pedagogusok,nincs igazan fizikai kontakt a gyerekekkel,nincs oltoztetes,tutujgatas,sot ra se szolnak ha aluloltozotten megy ki az udvarra,es pelenkas gyereket sem vesznek be.
2016. okt. 9. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Atyaeg!

Nincs masik ovi arrafele? Ezt meg olvasni is rossz volt. En igy tuti nem lennek nyugodt. Mas szuloknek termeszetes ez az ovitipus? Ok hogy oltoztetnek? Egy 3 eves pl. nem hiszem, hogy onalloan tud mindenfajta ruhat le- fel venni.

2016. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ennel sokkal cifrabb dolgok is vannak,a masik lanyom nagycsoportban nem veheti at tesiorara vitt melegitot a wcben sem,ha famerben ment aznap,akkor igy jart,farmerben tornazik.


Mas vilag.Nem en fogom megreformalni,nekunk kell alkalmazkodni.

2016. okt. 9. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg leggingset adhatsz a nadrág alá, így sem látják meg a lábát és kényelmes is, szoknya nélkül is tudja hordani. Az udvarra meg ráhúzza a nadrágot. Melyik ország ez?
2016. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, azt kellene megemliteni, hogy külföldön az óvodanak semmi köze ahhoz, ami Magyarországon az óvodát jelenti. Külföldön az óvoda iskola előkészítő, így a gyerekeket is kicsi iskolasokkent kezelik. Nálunk se öltöznek át. Ne adj a gyerekre farmert torna napon és már nincs is gond.
2016. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso megkerdezhetem h te h oltoztet(t)ed/ned ilyen esetben?
2016. okt. 10. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem oltoztetem, senki nem öltözteti itt nálunk. Kényelmes ruhában viszi mindenki a gyereket és egyébként se szokás millió réteget rájuk húzni, itt nem oltoztetik túl a gyerekeket. Sapkát is Pl max az újszülött hord, annál idősebb max divatból. De nem is nagyon betegek.
2016. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most pedig mindkettő beteg:-(
2016. okt. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!