Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor a szobatisztasággal...

Amikor a szobatisztasággal próbálkoztatok-akkor nem mentetetk sehova 1-2 hétig, vagy hogyan oldottátok meg, hogy menet közben ne legyen probléma?

Figyelt kérdés
elég régóta kűzdök ezzel a problémával-de induláskor mindig adok pelust a kislányomra,ha hirtelen pisilnie kellene.még nem szól mindig,de ha mégis,egy játszótéren,plázaban nem mindig megoldható
2016. máj. 2. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így. Lakáson kívül pelenka.
2016. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bugyipelenkat használtunk.
2016. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig nyárra időzítettem és volt nálam kb. 2 garnitúra pót ruha + nejlonzacskó a pisis cuccnak.

Ha autóba kellett ülni, akkor pelus (az autós ülés huzatát nem lehet naponta cserélni), később vízhatlan kis lepedőt is betettem(az autóba).

Az egyik lányom hosszú ideig csak bilibe volt hajlandó, fűbe nem tudtam pisiltetni, így hordtam a bilit is magammal. :)

Általában csak pár hét volt mindig a nehéz időszak.

2016. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mentem mindenhova, bili a kocsiba, papírbili a táskába, es csereruha. (A papírbilit egyszer sem kellett használni)
2016. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én kivártam amíg valóban érett lett rá, és egy nap alatt lett szobatiszta. Egy pár napig még a biztonság kedvéért bugyipelenkát húztam rá, ha mentünk, és volt a kocsiban bili mindig. De hamar elhagytuk ezt is.
2016. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2 évesen lett szobatiszta. Egy reggel kijelentette, hogy nem kér többet pelust. Én is tanácstalan voltam, hogy a kinti programokhoz adjak-e Rá pelust, de ezt a kérdést is megoldotta: nem volt hajlandó pelust felvenni. És érdekes: sosem volt házon kívül baleset. Itthon az első hetekben többször bepisilt, de séta, játszóterezés közben sosem. Mindig oldalba pisilt egy fát vagy bokrot. Tetszett Neki.

Szval én azt tanácsolom, hogy ha egyszer levetted már a pelust, akkor ne add viissza bizonyos alkalmakra sem. Vigyél magaddal váltás ruhát, meg nedves törlőkendőt bepisilés esetére!

2016. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az 5-ös, illetve az első 1-2 hétben bugyipelenkát adtam rá, de azt nem szerette a lányom uh hamar elhagytuk.
2016. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ-mi bugyipelust használunk rég óta,mert a tépőzárat mindig levette a másik fajtáról-

bizom a nyárban,és ezt a papir wc-t kipróbálom,ha megirnátok hol lehet kapni.

2016. máj. 3. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Bugyipelenkát adtam rájuk, ha mentünk valahová.
2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi is vettünk ilyen papír bilit, de végül nem használtuk, mert hát pisilni tud "bármelyik" bokor mögött, nagydolgot meg nem fog egy papírbilibe végezni, ahhoz neki rendes wc kell, nyugodt körülmény, ahogy a legtöbb kisgyerek, idegen helyen nem szereti végezni a nagydolgát.. De azért vehettek egyet, egy próbát megér.

2016. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!