Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kisgyerek fejbore...

2 eves kisgyerek fejbore mitol lehet ennyire szaraz? Van tapasztalatotok? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Probaltam lefotozni, nem tudom mennyire tudjatok kivenni. Nagyon nagyon szaraz a 2 eves kisfiam fejbore. Nem vakarja, nem faj neki. Koszmo elleni samponnal mosom neki, de egyre csak rosszabb. Szerintem nem koszmo, mert ujszulott koraban volt neki, de az pici foltoban volt csak es sargas szinu volt. Ez most szimplan csak ugy tunik, mintha nagyon nagyon ki lenne szaradva a fejbore.


[link]


[link]


2016. okt. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyerek feje korpás - és azért mert túl sokat mosod, túl agresszív szerekkel.


kend be a fejbörét kevés olívaolajjal és utána enyhe, hígított samponnal most, de ne naponta.

2016. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn is arra gondoltam egyből, hogy sok neki a koszmó elleni sampon állandó használatra.

Mikor lett ilyen? Nem a hűvösebb idővel párhuzamosan? A bőre nem száraz máshol? Ha nem, akkor szerintem is a sampon a ludas.

De elődordulhat, mint nálam is, hogy az extra száraz bőre miatt ilyen a fejbőre is. (Ne úgy kèpzeld, hogy ilyen az egèsz testem, de ha pl sima vízzel megmosom az arcomat, vagy a kezemet feszül rajta a bőr, naponta kb 15x is kenem a kezemet. De csak a fejbőröm volt durván száraz, hál istennek van rá jó sampon.)

2016. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem használna olaj alapú sampon, de inkább pl Johnsons fürdető, akkor gomba(mert felborulhatott a ph-ja) és nem árt átkrémezni vékonyan napi egyszer pl Exoderil krémmel
2016. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!