Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi gyerekednek veszel...

Kicsi gyerekednek veszel turkálóban ruhát? Hány fokon mosod ki és hogyan fertőtleníted?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Turkálóba évek óta nem járok, de aukción vettem már használtat. Simán kimostam (babaruha program), esetleg fertőtlenítő mosószeradalékkal. Sokkal jobban preferálom az új ruhát, de szerintem semmi ciki nincs a használtban, csak jó állapotú legyen.
2016. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
3 éves korától turizok. Kisebbnek nem mertem volna... De addig is szinte használt ruhái voltak. Csak azokat tudtam honnan van.
2016. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Két gyerekem van, egyik 20 hónapos, másik 1 hetes. Egyiknek sem vettem egyetlen úgy darabot sem. Ami új, azt mind kaptuk rokonoktól. Amúgy bolhapiacra szoktunk kijárni. Itt az árusok általában szétszedik méretek szerint a babaruhákat. 1-2 eurókért vesszük így a ruhácskák darabját. Egyszerűen kimosom őket, mint minden mást.
2016. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dudok Andrásné ***** válasza:
Ugy mosod amit a ruha anyaga diktál!!! Semmi extra!! Mosod mint a tiéteket és az öblitőbe higitott ecetet tegyél!! Soha nem használok semmi öblitőszert hisz az gátolja a nedvszivóságát a ruháknak.Az ecettől viszont finom friss illatuk van!! Csak pici ecet kell!!! Sokat sporolsz is!!
2016. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nenah válasza:
a 4 éves lánykám a húgomtól kapja a ruháit (igen,késői tesó) így egy életre meg vagyunk ruhával,csak fehérneműt veszek,azt pedig boltban :) tesómét meg nem fertőtlenítem,szerintem egyértelmű,hogy miért nem :)
2016. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. H&M,C&A,Takko jobbnál jobb rucik vannak és miközben rajta van a gyerekeden nem arra gondolsz kin volt ezelőtt
2017. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!