Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor váltotok nagyobb bodyra?

Mikor váltotok nagyobb bodyra?

Figyelt kérdés
Hossza még jó,az ujja kicsit már rövid.Ti még ráadnátok vagy már a nagyobb méretet inkább?
2016. okt. 22. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még sose volt, hogy az ujja legyen kicsi. :) Rövid a karja. Még akkor is fel tudom hajtani, amikor alul már nem megy össze. Így nyilván akkor váltunk, ha hosszra vagy szélességre kinövi.

De az ujjahossza szerintem akkor is másodlagos lenne nekem, ha nem ilyen alkat.

2016. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mashol pont jo ra, nem kenyelmetlen neki, es a combjanal sem szoritja akkor meg raadnam, hadd hasznalja meg egy picit, mivel hamarosan ugyis kell valtani.
2016. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak most tapasztalom ezt a lányomnál, 92-est hord (nemsokára 3 éves lesz), a hosszú ujjúak már kezdenek rövidek lenni, nem veszek újakat, bízom benne, hogy hamarosan szobatiszta lesz, egyébként elkezdenék nagyobbakat venni, de amíg más baja nincs a rövidebb ujjúakat is használnám.
2016. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!