Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kislányodnak/...

Három éves kislányodnak/ kisfiadnak milyen karácsonyi ajándékot tervezel adni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

igaz, még csak 2,5, de tervben van:

- valamiféle vonalvezetős tanítós játék (amit nem találok, anno vettem olyat rokonnak ajándékba, ami hangot ad ki)segíteni, hogy alakuljon a rajz ill "írás"készsége, vagy pl az a hatalmas fakocka, aminek minden oldala szinte vonalvezetős játék (DM-ben láttam gyereksarokban)

- valamiéle zene"oktató" játék (elromott az itthoni,(nekem katasztrófa, mert azt sem lehet kapni) ami mesét is énekel, mesekönyve is van, billentyűzete, mikrofonja is és semmiéle zenei cucc nincs itthon és 3-4 év között olvastam, hogy a ritmusérzék ekkor fejleszt olyan

területet az agyban, ami 4 évesen lezárul..)

- nagy fagyöngyfűzögető (van a régióban kis dinnyés, meg stb mérhetetlen cuki játék és hasznos)

- futóbicikli, roller, kisautó, amibe beleülhet és ő hajtja, csak álmok szinten vannak még :(

- görkori (láttam a méretében)

- laptopszerű, telefonszerű játékok (hogy érezhesse, hogy neki is van, látom, hogy szeretné)

- mesés minibögre, (letört a disney-se füle)ezt sem találok még...

- és valami olyan tűzoltó, kukás, rendőrautó, amivel lehet is csinálni valamit, nem csak tologatni (világít, hangot ad, vagy pl vízspriccelő tűzoltó)nem nagy batár, amik csak foglalják a helyet és szinte semmire nem jók (pl dömper)

- és valami extra puha selymes plüss (elhagytunk már kb 4-et, az én hibám...)


Első pillanatban ennyi vágyálmom jutott eszembe, de ragozhatnám még...

2016. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

(első vagyok)és az a teknősbéka, ami a falra csillagokat vetít, ki ne hagyjam!

van pár gagyi foszforeszkálós ragasztott csillaga, amik lámpaoltás után jó, ha egy percig, látszódnak és az is olyan nagy élmény neki...:)szeretnék egy tutibbat, a teknőst(habár akkor hamarabb vinném ágyba, mert éren tartaná egy darabig bizti csodálná minen alvás előtt:))

2016. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

fiúk:Mesekönyveket, diavetítőt, playmobil játékot (mert törhetetlen), angol készségfejlesztőt-

szülinapra sokminden kapott most, ilyenkor nehéz új dolgokat kitalálni, de nagyon szereti a hangokat adó, világító járműveket, eszközöket. Szereti a konyháját, kirakókat és napról-napra jobban érdeklik fejlesztős játékok.

Nagyon jó az agymenők kártyasorozat, csak ajánlani tudom.

Ezen kívül textiliák: falvédő- díszpárna-ágytakaró a kedvencével, ágyneműhuzat...

Élményt is szoktunk adni: egy napos játszóház Bp-en (vidékiek vagyunk), gyerekwellnesses nap...

2016. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Snorri ***** válasza:
82%
Lego duplo vasutat, anyukáméktól pedig sam a tűzoltó-s tűzoltóautót.
2016. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
2,5 éves a lányom, vágható zöldségeket-gyümölcsöket kap, egy mózeskosaras babakocsit és egy playmobil házat.
2016. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Kislányom sylvanian family babaházat kap egy családdal. Nem vagyok híve a sok ajándéknak, mert azt se tudja hova kapjon. Utána a szülinapjára meg diavetítőt tervezünk. 3 héttel karácsony után van.
2016. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
2,5 éves a fiam, egy nagy kukásautót, ami hangot is ad fényjelzéssel meg B. Erikától a Százlábú című könyvet.
2016. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Unico építőt. (Tökéletesen összerakható a Duploval és sokkal olcsóbb.)

Könyvet.

Plastelino Építőmester markolós gyurmakészletet.

2016. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Lány, es lego friends keszletet(imadja a novereet,es csak veszekedes van belole folyton)
2016. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Ilyen járgányt néztünk ki neki, ezt tőlünk kapja.


kap még:

nagyszülőktől: nagyméretű csúszda és hozzá gumi medencét sok labdával

keresztszülőktől: szerszámpadot, a Hisztimesék, és az Egymás szemében című könyveket

Nagynéniktől/nagybácsiktól: gyurmakészlet, társasjáték, melengetős plüssállat

2016. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!