Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mely rajzfilmeket nem engeded...

Mely rajzfilmeket nem engeded nézni kisfiadnak/lányodnak?

Figyelt kérdés
Hány éves a kicsi?
2015. nov. 17. 20:16
1 2
 1/14 gömbicica ***** válasza:
36%

én inkább mesepárti vagyok.

rajzfilmek közül ami minél közelebb van a valósághoz, lehetőleg állatok is legyenek benne.

legyen kedves,kellemes a narrátor, ill. a "szereplők" hangja :)

valósághü legyen, vagyis ne legyen benne pl. lila szinü tehén, és SZÖRNYECSKÉK!!!

2015. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Szinte barmit megnezhetnek. Az igazi, tipikus buta mesek nem erdekeltek soha őket.

7, 12 es 15 evesek.

2015. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gömbicica ***** válasza:
6%

kösz a lepontozást!

mégis mit vártál???

külön cimeket????


szerintem a lényeg a mondandómban benne volt.


nem gondoltam volna hogy felsorolásra vársz :(


nézess a kisfiaddal/kislányoddal amit akarsz. -bocsánat-

2015. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En nem pontozok le senkit - nem tudom, miota vagy az oldalon, de tudj rola, hogy vannak ilyen random idiotak, akik kerdesrol kerdesre jarnak es nyomjak a piros kezet. Nem csak ebben a kategoriaban. :/
2015. nov. 17. 20:59
 5/14 A kérdező kommentje:
Es persze koszonom a valaszod. :)
2015. nov. 17. 20:59
 6/14 gömbicica ***** válasza:
8%

elég régen!!!


és nincs harag :) tényleg! csak nem értettem!!!

2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

5 éves fiaim nem nézhetnek olyan mesét, ami szerintem agytompítóan idióta (pl. pónis mese, a pontos címét nem tudom ill. Trükkös Tom) és ami félelmetes, pl. Kis Herceg, mert abban mindenféle fekete démonok vagy nem tudom mik vannak, és féltek tőle régen.

A 12 éven felülieknek valókat alapból nem nézhetik, a 6 éven felülieknek valók közül párat nézhetnek.


Meg ha azt látom, hogy egy mesében erőszak van, akkor is lekapcsolom.


Bizonyos esetekben nézhetik azt is, ami félelmetes, de utána megbeszéljük. Pl. egyik nap ment a Nils Holgersson azon része, ami Karlskrona városában játszódik, és életre kel benne XI. Károly szobra. Attól én kiskoromban féltem. Ezért most megkerestük neten azt a várost, megnéztük a szobrokat is, amiket mutatnak benne, és úgy már nem is volt félelmetes. :)

2015. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
4 éves, bármilyen mesét nézhet. Egy amit nem engedtem neki, az valami ördögi pofájú narancsos videó.
2015. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Félemetes mesét,kisherceg,rajzfilmen.bár mi egy jó ideje youtobon nézünk mesét igy ott a kedvenceinket nézi.
2015. nov. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

3,5 éves lány. Hercegnő őrület van ugyhogy minden ilyen mesét nez jegvarazs, aranyhaj, Hamupipőke stb


Nem fel a hoszornytol, mert megbeszéltük hogy az egy vicces hoember, sem a boszorkány tol, mert saját lánya kent neveli aranyhajat.


Nagyon erőszakos meséket nem nez.

2015. nov. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!