Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketeknek (1-3 év)...

Kisgyereketeknek (1-3 év) adtok háztartási kekszet? Vagy kizárólag babakekszet?

Figyelt kérdés
Keksz, háztartásikeksz, babakeksz
2016. okt. 24. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartok ht kekszet otthon, így nem. De nem csak babakekszet kap. Kóstolt már pl.: korpovitot (ízlett neki).

Egyébként nem része a napi rendszeres étrendjének semmilyen keksz, időnként kínálom csak. Pl: ha úton éhezik meg.

14 hónapos

2016. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Háztartási keksz egyáltalán nincs otthon, így azt nem. Babakekszet sem vettem, de amit kaptunk azt megették, de nálunk sem volt része a napi étkezésnek.


Sütni szoktam, igaz azt sem rendszeresen, de alkalmanként igen, abból szoktak kapni.

2016. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Minden nap kap valamit vagy uzsonnára vagy tízóraira. Általában túró rudi vagy müzli szelet, de van hogy pár db keksz, épp ami van itthon. Sütni is szoktam, olyankor abból kap, 2 éves.
2016. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Háztartási kekszet soha nem adtam nekik. Gyerekeknek való vajas-korpás-teljes kiőrlésű kekszeket szoktam venni, reggeliző kekszeket stb...
2016. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

háztartásit pont nem.

de van, hogy megesik, hogy kap zabkekszet, vagy győrit(kb 2-3 hetente ha van itthon)


anno a dm-es babakekszeket vagy puffaztott rizseket kapta, de max úton, ha pl boltba, üzletekbe akartam menni és elkerülni ezzel a sírásveszélyt. amíg rágcsálta, mindig nyugiban volt. meg ha itthon késtem pl az ebédkészítésel, nem hagytam totál üres gyomorral várakozni. kapott puffasztott rizst, vagy egy kis almát előétel gyanánt.

2016. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*és jó reggelt kekszet is kapott már (sajna minden ilyen boltival gáz, hogy totál cukrosak, vagy egészségtelenek :()
2016. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Egyiket sem. Itthon sütök házi kekszet, többféle lisztből. Tudom mi van benne, nem kellenek a plusz E-számok és egyéb térfogatnövelők. Amíg lehet, addig próbálom kivédeni, előbb-utóbb sajnos úgyis "bedarálja" Őt is majd a napi "mindentmegeszek" de amíg itthon vagyok vele, addig igyekszem minimálisra csökkenteni.


E nem jelenti azt, hogy bio-t kap és csak tk.lisztet....kap édességet is, főleg tejes nasikat, de azt sem napi rendszerességgel...

2016. okt. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen, adok. Semmivel nem rosszabb, mint a többi bolti keksz.

2 éves múlt.

A nagyok is szeretik. Iskolában tízórai mellé kiegészítésnek is szoktak vinni.

2016. okt. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépena válaszokat!


Kislányom 2 éves és 1-2 hónspja szinte minden nap kap 2-4 db háztartási kekszet. Nagyon szereti:) Bár tudom cukros, meg ki tudja mi minden van benne...

2016. okt. 25. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

ha ilyen űrűn eszi, inkább válts babakekszre a DM ből

és ne feledd mellé itatni vízzel

2016. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!