Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy a 2 évesem...

Mit tegyek, hogy a 2 évesem ne hisztizzen minden reggel a bölcsiben?

Figyelt kérdés

Leírom egyszerűen, amit érzek.

Augusztus óta jár bölcsibe (akkor töltötte be a 2-t). Az elejétől sír minden reggel. Azt mondták, amikor kezdte, hogy ez normális, majd kialakul, stb. Azóta azért eltelt már egy kis idő, de még mindig minden reggel ugyanúgy zajlik. Úgy ébred, hogy sír, hogy nem akar menni, úgy fekszik, hogy "holnap nem megyek bölcsibe?". Az a legújabb, hogy naponta többször be is pisil a bölcsiben, ma szóvá is tették. Azt is szokták mondani, hogy sokat sír napközben is, nem igazán oldódik fel a nap folyamán. Emellett bántja is a többi gyereket. Én erre nem tudok mit mondani. Egy év múlva akkor nem mehet óvodába, mert akkor majd azt nem akarja, vagy mi?


A bölcsibe mindenképpen járni fog, csak szeretném, ha mind a kettőnknek könnyebb lenne. Szerintetek ez, hogyan lenne lehetséges?



2016. okt. 27. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem tudsz még pár hónapra visszamenni gyesre a munkahelyedről?
2016. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Magánbölcsibe jár, nem tudom máshogyan megoldani, járnia kell. De nem tudom, hogy mi lesz a vége. Most itthon lesz, utána héten meg majd az anyukám viszi. Majd megírom,hogy bejött -e ez a más vigye dolog, jó ötlet volt, hátha :)
2016. okt. 30. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!