Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mostanában szinte semmit nem...

Mostanában szinte semmit nem akar ebédelni a 2éves fiam, mitől lehet?

Figyelt kérdés
mit csináljak, hogy egyen rendesen? a többi étkezésnél se produkál nagyon, de azért valamit eszik, ja és elég válogatós is.
2010. ápr. 27. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést.... Segíteni nagyon nem tudok, vagyis én próbálom azt adni Neki, amit tudom, hogy szeret, abból eszik valamennyit, illetve egy-egy étkezésnél elmondom, hogy ha rendesen megeszed, akkor utána jöhet egy túró rudi például. Volt már olyan, hogy nem ette meg, nem is kapott utána semmit. Persze ezt is csak egy-egy étkezésnél lehet, nem mindegyik után. Az én lányom azzal akaszt ki, hogy amit egyik nap megeszik, azt a másik nap nem. És ugyanígy fordítva. :( Nem nagyon tudom, mit lehetne tenni.... 2 éves kislány anyukája.
2010. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én gyerekem ilyen. Igen ez nálunk is így van, hogy amit egyszer megeszik azt máskor nem! de már szinte semmit nem akar (főtt kaját) enni. ha esetleg valami megoldásra jutottál ez ügyben kérlek írd majd le.Köszi
2010. ápr. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!