Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 honapos tipego meg tudja...

20 honapos tipego meg tudja emeszteni a kicsi gumimacikat?

Figyelt kérdés
Anyosom adott neki egy pici zacskoval neki (egy nagy csomagban volt tobb fajta kicsi csomagokban), talan volt benne egy 10db. Az utolso 2-re ertem be a szobaba, es lattam, hogy egymas utan kapkodta be, alig ragta meg, szinte egyben nyelte le. Meg tudja emeszteni rendesen az ilyesmit? Nem tud megakadni utkozben valahol a belekben?
2016. okt. 31. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

És NEKED van gyereked?!?!?!?


A gumimaci kb 5 perc alatt feololdódik a gyomorban. Emellett egy közel két éves gyerek (és NEM tipegö) mindent meg tud emészteni, amit egy felnött.

A belekben meg eleve nem tud megakadni semmi, de ettöl függetlenül a legvékonyabb belek átméröje is minimum 3-4 cm, a gumimaci meg max. egy.

2016. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz tőle, de én azért nem adok ilyesmit az enyémnek, mert fékek, hogy megfullad. Meg hát nem is egészséges.
2016. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. A tipegőn én is fennakadtam :) az enyém is 20 hónapos, de már nem tipegő :)
2016. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Kb. 4 eves koruktol kaptak a gyerekeim. Semmi szuksege egy 2 evesnek a gumicukorra. Az anyosod miert nem kerdez, mielott cselekszik?!
2016. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Tipego?

En amugy mar 18honapos kora ota nemis honapost mondok, hanem h lassan ket eves...

De a gumimacik nehezen oldodnak felnott gyomorban is. Az elso rosszul irja, remelem nem bantom meg, de 5perc alatt a gumicukrok nagy resze nemis kepes feloldodni! :/ a haziorvosom azt mondta 3-4eves kortol batran. Elotte szerinte ne nagyon. Sogornom mar adja a kislanyanak aki 3eves lesz decemberben.:)

2016. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!