Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves gyermeketek eszik-e...

1 éves gyermeketek eszik-e még bolti, üveges bébiételt?

Figyelt kérdés
Persze "rendes" étel mellett (amit mi, felnőttek is eszünk, pl. ebédnél)És hányszor kap még bébiételt egy nap és kb. milyen mennyiséget? Van úgy, hogy uzsonnára, esetleg vacsora nem "rendes" kaját adtok neki, hanem vagy bébiételt vagy tejpépet?

2016. nov. 6. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Van itthon néhány üveggel mindig, ha esetleg nem olyet főzök, ami nem neki való, vagy nem ízlik neki akkor legyen alternatíva. Nem kapja már rendszeresen.
2016. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nèha eszik uzsonnára gyümölcspèpet. (Más üveges kaját korábban sem ette meg)
2016. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
2x, ezeken és tápszeren kívül SEMMIT nem hajlandó enni
2016. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Igen, rendszeresen.
2016. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16 honapos , es heti 2szer meg bebietelt eszik, mert ilyenkor vagyunk baba mama klubban, es nem ernenk haza ebedre. Orulok, hogy meg megeszi, igy meg van oldva az ebed, en meg bekapok egy hamburgert.
2016. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Ritkán. Adnék gyakrabban is de neki nem nagy a választék. Érzékeny pocakú és tejallergiás és a legtöbb bébiételt nem kaphatja meg.

Sinemilt rendszeresen kap gyümölcshöz, amúgy is felírják, a szakorvosi javaslatra meg nem véletlenül került rá, hanem mert magában a gyümi nem jó neki, csak kisebb mennyiségben bírja.

2016. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

15 hós, szokott kapni. Inkább főzelék-félét, gyümölcsöset nagyon ritkàn (esetleg epres, vagy olyan gyümis, amit simán nem adhattam neki még).

Tejpépet is szokott enni, az a vacsorája, egy héten 3-4x.

2016. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tejpépet reggel eszik, majd utàna rendes reggelit is. Üveges bébiételt ritkàn eszik és evett. Inkàbb akkor mikor elkezdtem a hozzátàplàlàst, de még nem volt szezonja a gyümiknek, zöldségnek(pl.sütõtök). Viszont ha nem tudtam fõzni, vagy olyan van, amit nem ehet, akkor adok neki üvegeset.


11 hónapos

2016. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert ugye a legtöbb béiétel max 11 - 12 hónapos korig javasolt a cím alapján, legalábbis én még nem láttam 13-14 hósnak (vagy még idősebbnek) szóló bolti bébiételt. Tehát kénytelen az ember akkor pl. 15 hós babájának is a max 12 hósoknak szóló bébiételt adni, ha úgy adódik (pl. utazás, program stb), mert nincs idősebbeknek szóló (?)
2016. nov. 7. 12:00
 10/20 anonim ***** válasza:

És az miért baj?

14 hónaposomnak jellemzően 4-5-6, max. 8 hónaposnak valót veszek, mert azokat szereti.

Szezonon kívüli gyümölcsöket, zöldségpüréket, amiket feltuningolok zabpehellyel, joghurttal, sinlac-kal, zöldség esetén hússal.

2016. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!