Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is nagyon aranyos,...

Szerintetek is nagyon aranyos, ha egy babakornál idősebb gyerek pelenkát hord?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A babakor 12 hónapos korig tart! Miért ne hordana egy másfél éves pelenkát?
2016. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem alakul ki nála a szobatisztaság, inkább aranyos pelusban, mint kakásan-pisisen...
2016. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen! Nem korfűggő a pelenka hordás, lehet nagyon aranyos akár egy felnőtt is de nyugdijas is. Kérdés, hogy néz ki benne, örömel hordja vagy muszályból. Egy megfelelő pelenka gumibugyival kellemes látvány is lehet.
2016. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nem aranyosság kérdése szerintem... 27 hónapos a fiam, ősszel, már hidegben lett itthonra szobatiszta, ha elmegyünk, nem aranyosságból adom rá a pelenkát, hanem mert nem szeretném, ha a hidegben bepisilne kinn és felfázna (igaz, most már elkezdett szólni kinn is, pelusban, de ez nem tartozik a tárgyhoz közvetlenül)... éjszakára sem azért pelenkázom, mert olyan cukkermukker...
2016. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Te mennyire vagy perverz? Mi a jó isten aranyos szerinted egy szaros pelenkában???
2016. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
nem értem a pelenka és az aranyosság közötti összefüggést. illetve nem akarom érteni.
2016. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen hülyeséget..
2016. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan mire vagy kíváncsi, kérdező? Mégis mekkora gyerek? Mitől lenne aranyos a pelenka mondjuk 4-5 évesen? Szerintem 2-3 évesen, sőt babakorban sincs benne semmi aranyos. Egyszerűen van és kész. A gyerek lehet aranyos pelekától függetlenül. Teljesen értelmetlennek találom a kérdést.
2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Milyen idős gyerekre gondolsz?


Te vagy az az ürge, aki facebookon jelölget be anyukákat és kér tőlük fotókat/videókat pelenkázásról?

2016. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
87%
Hát, szerintem csini rajtuk a duzzadt csomag. Mint egy potrohos bogár :)
2016. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!