Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg? Idősebb a kedvesem. Nagyon figyelmes, aranyos, a tenyerén hordoz. Azt gondoltam, talán majd idővel erősebb vonzalom alakul ki bennem, de sajnos nem.

Figyelt kérdés
Mint férfi nem vonz. Erős a hozzá való ragaszkodás, nagyon jó társ, partner, jól kijövünk egymással, de 13 évvel idősebb és egyre gyakrabban jövök kísértésbe fiatal, izmosabb férfiak láttán.Az exeimet látva is vágyom a fiatalságra. Nem merem megmondani neki, hogy mit férfi, nem vonz. Esetleg azt, hogy nem alakult ki bennem szerelem.

#idősebb #nulla szexuális vonzódás
2016. aug. 31. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

megmondhatod neki, hogy szexuálisan nem vonz, de fogalmazhatsz úgyis, hogy megváltoztak az érzéseidet, és úgy korrekt, ha kilépsz ebből a kapcsolatból, és korban hozzád illővel kezdesz.

de ne szórakozz vele, mielőbb mondd meg neki, mert ha húzod, még nehezebb lesz, és ne feledd, ő szeret téged, és nem várhatod el, hogy érzelmileg többet áldozzon rád, az időről nem is beszélve, ha a te érzéseid nem kölcsönösek.

(amúgy miért jöttél össze vele egyáltalán? azt az ember már a legelején érzi, hogy testileg vonzódik-e a másikhoz, vagy nem. ha te ezt már az elején is tudtad, nagy butaság volt beleugranod.)

2016. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En nem dorgolnem az orra ala h tul idos.Azt lehet h megvaltoztak az erzeseim es szakitani szeretnek.
2016. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már az elején sem akartam, de állandóan próbálkozott.EGyszer csak elcsattant egy csók. Másnap meg is mondtam neki, hogy én is nőből vagyok, de....

nem fogadta el, tovább próbálkozott. Elhalmozott mindennel. Nyilván ő is érzi,hogy valami nem stimmel, de nem akarja tudomásul venni. Kikészül, lefogy, nem eszik, beteg... Minden héten van egy kis vita,amiben közlöm,hogy hagyjon időt, én túl keveset adok neki, nem engem érdemel, stb. De nem fogadja el. Ő szeret és szívesen ad mindent. Nem kér érte cserébe semmit. Már szex sincs közöttünk, de ő így is elfogadja. Ez már beteges. Ha ennyiből nem ért... Így próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem fer, hogy ő csak ad, meg nem.

2016. aug. 31. 19:17
 4/9 anonim válasza:
Nekem is van egy férfi barátom (vagy nem is tudom minek hívjam) aki 12 évvel idősebb nálam.1 éve ismerkedtünk meg,volt köztünk kapcsolat 1-2 hónapig.Akkor vonzónak találtam,valószínűleg a rózsaszín köd miatt.Aztán egy darabig nem találkoztunk,amikor ismét már teljesen másképp néztem rá.Nem vonzott inkább taszított a külseje.Emberileg teljesen oké,jó társ válna belőle.Én sem mondtam még ezt konkrétan így neki,bár e jelekből rájöhetett volna.Valószínűleg magának is fél bevallani hogy ő már nem esélyes.
2016. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Számomra fura, hogy ennyi jelből ő még mindig nem érti, hogy miért nem kezdeményezek soha, nem kap tőlem érzelmi kitöréseket. Soha nem én kezdeményezek, nem én hívom napközben, és mindig távolítani akarom magamtól, de nem engedi.

Eszébe sem jut,hogy nem vonzó számomra a külseje? Azt mondja, hogy tudja, nem fiatal... De fiatalos, ezt is hangsúlyozza. Divatos, menő cuccokba jár,de attól még az arca és a teste idős. Nagy pocak, idősebb arc. Nem akarok nagy képű lenni,de engem egy jó nőnek tartanak.

Hogy-hogy nem jön le neki,hogy igazából nem ő való hozzám...Hogy-hogy nem jön rá ennyi elutasításból, hogy nincs érzelem.

2016. aug. 31. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
A szerelem és a lila köd, hogy nem akarja elfogadni, hogy nem szereted már, nem vonz, mint férfi. Nehéz lesz. Szerintem attól tart, hogy egyedül marad, el sem tudja képzelni, hogy talál(hat) ő is mást, akár korban jobban hozzáillőt. Nincs semmi baj, ha vmelyik fél fiatalabb, csak értsék meg egymást, mindketten azt kapják, adják, ami a másiknak megfelel.
2016. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem ertik a celozgatasokat.Ele kell allni es megmondani kerek perec.
2016. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, nem akarja megérteni, elfogadni. Fél is, mert valóban egyedül marad.

Tegnap indítottam a kérdésemet és már kora reggel beállított egy 35 ezer ft-os kabáttal, egy Tommy Hilfiger farmerral. Mondtam neki, én nem tudok neki adni semmit, ezt nem fogadhatom el, értse már meg. De ő szeretetből adja, örömmel és jó érzés neki,megsértem,ha visszautasítom.

Mondtam neki,nagyon tetszenek a ruhák, nagyon örülök nekik nyilván, magamtól ilyeneket úgysem tudnék venni, de értse meg, én nem tudom megadni neki azt amire vágyik.

Ezt még tegnap mondtam neki, ma csak hozta a ruhákat.

Próbálok vele kedves lenni,mert félek, kárt tesz magában. Nagy pozícióban van, le akar mondani,stb. Elég nagy ütés lenne ez a lakóhelyemen mindenkinek és mindez a lelkemen szárad. Hallom vissza, beszélik, az illető mostanában mennyit fogyott, milyen rossz kedve van, stb.

2016. szept. 1. 08:19
 9/9 anonim ***** válasza:
A következő lépés az érzelmi zsarolás. :(
2016. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!