Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi édességet eszik 2-3 év...

Mennyi édességet eszik 2-3 év közti gyerekektek?

Figyelt kérdés
Minden nap van nasi? Az én lányom minden nap igényeli, pontosabban annyit eszik egy nap hogy már nins ötletem hogy kikerüljem ezeket, igaz nálam nasi a köles golyo, pufi rizs, muzli joghurtal is...szoval altalaban delelott kap koles golyot egy marekkal, uzsirs meg natur joghurtba kevert muzlit (ilyen cerbona szeru tehat cukrozott)...altalaban ennyivdl meguszom, de mivel eleg sutisek vagyunk mi is a ferjemmel, azert kb minden masnap eszunk edesseget is es abbol o is kap...altalaban edes peksutirol van szp vagy sajat keszitesu hazi sutirol, esetleg turorudirol...sok ennyi edesseg/rágcsa egy ennyi idosnek? illetve ropit eszunk hetvegen mert mindig jonnek vendegek, nyilvan nem az az ebed hanem mondjuk szombat vasarnap 10-10 szál
2016. nov. 12. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a joghurt nem tartozik a nasik közé, de szerencséd hogy csak ezeket kéri még.

Nálunk is naponta van nasi, de az aszalt gyümik a kedvencei, köles golyót megunhatta. Kirakom elé éshozzá sem nyúl :)

2016. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A haromeves kisfiam aszaltgyumolcsoket es gyumolcsos joghurtokat eszik leginkabb, kb. 3 naponta van turo rudi is, azt is szereti. :)
2016. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen általátban minden nap eszik édességet.

Vagy gyümölcsjoghurt, vagy csinálok pl. császármorzsát, lekváros kenyér, süti. Valami ilyesmi minden nap eszik.

2016. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a gyümölcs joghurt, ropi és a pufi nálunk is minden napi . általában két fő étkezés között. pl 5db pufi és/vagy 5 db ropi tízóraira és 1 pohár joghurt uzsonnára.
2016. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. szoktam neki venni kinder csokit, amiben 4 vagy 8 kis szelet van. abból eszik hetente 2x általában ebéd után.
2016. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Minden nap eszik kb 2x. Ez gesztenyepüré, sütik, amit sütök vagy cukrászdás, dörmi, túrórudi, néha csinálok burgonyaszirmot, pattogatottkukoricát, utazáshoz ropi/mini háztartási keksz. Nagy ritkán van puding vagy krémtúró esetleg madártej ezeket annyira nem szereti. Szerintem a mérték számít. Ha eszik husit, zöldséget es gyümölcsöt is rendesen, semmi baja nem lesz ezektől. Mondjuk nálunk a gyerek kolbászt, szalonnát és tepertőt is eszik fehérkenyérrel, de megeszi a teljes kiörlésűt is paprikával és padlizsánkrémmel.


Szóval teljesen vegyes, nem gondolom, hogy ez káros.

2016. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk a kislányom mindig kap valami kis csokit. Én is kaptam és felnőttem, semmi bajom, nem vagyok kövér (172/58).

Miért ne kapjon? Én nem fogom rá, hogy ezért "pörög". Gyerek, ezért pörög. Üdítőt is kap, csak nem szénsavasakat. Illetve ásványvizet és ízesített is. Emellett rendesen eszik, sőt még jobban akar például uzsonnázni, ha mondom neki, hogy van kinder tojás. Nekem az a lényeg, hogy változatosan táplálkozzon, amit meg is tesz. De emellett csokit is kap minden nap. Nem szégyellem, a súlya picit így is "átlagon aluli". Bár a magassága is.

2.5 éves lesz lassan

2016. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugszom...a burgonyaszirmot hogy csinalod kedves valaszolo?
2016. nov. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!