Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik az a kérdés, amelyikben...

Melyik az a kérdés, amelyikben a fiatal anyuka 10 hetes babával a 20 éves barátnőjének szervezett születésnapi partit, aki végül megsértődött, mert a szervező nem maradt ott végig?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Én is 20 évesen szültem. Az enyém is korán átaludta, nappal meg órát lehetett hozzá állítani, 3 óránként szopott.

De hogy 100 fős bulit szervez és még le is lép fél éjszakára, mikor a pasija (oppardon,

2016. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Ehh..

Szóval a vőlegénye pont itthon van külföldről, de reggel megy vissza? Magát istenkirálynak tartja, 20 évesen tökéletes anya, barátnő, társ, partiszervező, a barátnő meg az ellenkezője... Kilógott a lóláb.

2016. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán ebből a kérdéséből nem derült ki, de tényleg kamu volt. Van itt valaki nagyjából egy éve, aki folyamatosan ilyesmi kérdéseket ír ki. Az alapszituáció mindig változik, de az illető mindig 20 éves nagyon pici babával és "vőlegény"-nyel. Korábban arról szóltak a kérdései, hogy az anyja nem érti meg, hogy ő nem akar szoptatni, hogy az anyja rugdalózót ad a gyerekre farmer helyett, meg volt még pár, biztos mások is emlékeznek rá. Aztán eltűnt egy időre, de biztos, hogy a pár nappal ezelőtti, aki nem tud felkelni hajnalban a babához, is ő volt.

Nem tudom, ki szórakozik ezzel, nem is vicces.

2016. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én mindkét gyerekem is korán átaludta az éjszakát. Ilyen van, nem is kevés.
2016. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!