Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt minden gyerek csinálja?

Ezt minden gyerek csinálja?

Figyelt kérdés
Este mikor leteszem a lányomat aludni a saját szobájában ,van hogy nem alszik el hanem beszélget ,köszönget.Annyira nevet ,ahogy csak akkor szokott mikor csikizem vagy ilyesmi ,szóval magától nem.20 hónapos.
2016. nov. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
PErsze, ez normális, így dolgozza fel a napi élményeit.
2016. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató.Elég ijesztő tud lenni.
2016. nov. 17. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy minden gyerek csinálja e.

Én úgy altatom este a lányomat, hogy mellette fekszem,simizem és néha énekelek neki. Akkor beszél de nyilván hozzám/nekem..

Mikor kijövök ő már alszik szépen!


De..

Reggel volt,hogy felkelt és beszélt magában:) Vagy a házi szellemekhez nem tudom:) Nyílván normális dolog.

2016. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden gyerekem altatta magàt. Imàdtam hallgatni. Volt hogy duruzsoltak,morogtak, kacagtak, beszéltek. Nagyon édesek ilyenkor.

Teljesen normàlis. Azt is el tudom képzelni, hogy ők màst is làtnak érzékelnek még és azért van ez. De mindegy miért van, cuki. Ez teljesen olyan,mint 2-4 évesen a kakilàs közbeni énekelgetés dumàlàs :-)

2016. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az én gyermekem egyszer volt így.

és oltári sírással kezdődött, mert éhes volt, de én meg elejtettem a tápszert, újat kellett forralnom, szerencsétlenkedtem a kapkodásban, a baba kb már levegőt nem kapott, úgy üvöltött a szobában, de egyszercsak hirtelen csend. és nevetés, aztán kacagás, és gurgulázó hahotázás lett belőle...bementem a tápszerrel, a plafont nézte épp, de észrevett és rám nézett és csak nézett én meg értetlenkedve odaadtam a cumisüveget

2016. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!