Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 évesnek mit szoktatok adni...

7 évesnek mit szoktatok adni ha lázas?

Figyelt kérdés
Nurofen van nekünk itthon egész hétvégén lázas volt a kislányom,és csak a normaflort tudtam neki adni mert van nekünk itthon normanipenzoni kúp is,de az nem használt neki.Mit lehet a nurofennel felváltva adni ilyenkor?Amúgy délután megyünk orvoshoz.Megh fogom őt is kérdezni,de kiváncsi vagyok hogy ki mit szokott.Kinek mi vált be.
2016. nov. 21. 10:34
 1/9 A kérdező kommentje:
De csak nurofent tudtam neki adni,most vettem észre hogy nem jól írtam.
2016. nov. 21. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak Rubophen - t adtam neki tablettában.
2016. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a tablettát nem merik lenyelni sajnos.Legutóbb mikor betegek voltak./ikreim vannak/zinnat tablettát írt az orvos,és elég sokat szenvedtünk vele.Ketté kellett törni,és még úgy is nagyon nehezen nyelték le,pedig is volt nagy .
2016. nov. 21. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
nurofen szájban oldódó tabletta, mexalen és algopyrin, utóbbiakból felet
2016. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ém még nurofen szirup (a 6 éves kortól), mert nagyon szereti az ízét, de persze ok nélkül nem kap. Meg fél szem algophirin, és ha nagyon lázas, akkro ülőfürdő.
2016. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cataflan csepp, kicsi kora óta, mert se a Nurofen se a másik babáknak való nem vált be, sosem vitte le a lázát. Ettől pedig megizzad és hamar rendbe jön.
2016. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

benuron-cataflam-nurofen(-algopyrin) megy váltásban.

az algo jött be legjobban, de még nincs 6 éves, így ezzel nagyon csínján bánok.

2016. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végülis Flamborin cseppet írt fel a doki.Azt mondta ennek olyan a hatóanyaga mint az algopirin.Mire hazaértünk megint felment a làza38.6ra adtam neki a cseppből de nem vitte le sajnos szegénykémet be kellett tekerni vizes törölközőbe.Most lement neki de félek hogy éjszaka megint belàzasodik
2016. nov. 21. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
huh... én 38,6-nál még nem is adnék semmit. 39 felett csak (de éjszaka akkor sem, ha alszik).
2016. nov. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!