Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az adventi naptárt szintén...

Az adventi naptárt szintén hozza valaki nálatok (mikulas, telapo, angyalka stb) vagy azt tudjak a gyerekek, hogy ti vagytok mögötte?

Figyelt kérdés
4-5 eves gyerekekrol van szo. Persze elsosorban azoknak a valaszai erdekelnek, akiknel a Karacsonyfat az angyalka v Kisjezus hozza.
2016. nov. 22. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

gyerekem mikuláskor született, minden évben az van, hogy kezébe nyomják a mikulás csomagot, hogy ezt náluk hagyta a miki, blabla, és boldog szülinapot tessék, itt egy adventi naptár! :/ sőt, a szülinapi buliján a kis ovis vendégeitől is azt kapott többektől is :(

szóval nálunk nem az angyalkák hozzák, hanem a vendégek, de ötöt minimum! :D

2016. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt megvesszük november 30-án a Tescóban. :) Így már elsejétől lehet nyitogatni.
2016. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig Mikulásra kaptam meg a naptárat is, és nagyon szerettem, mert egyszerre 6 csokit lehetett benyomni :) Én még nem tudom hogy fogom csinálni, még pici.
2016. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk kapja, mivel azt már elsejétől kell nyitni.
2016. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tölünk kapja .
2016. nov. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Textil adventi naptarunk tobb, mint 10 eve. December elsejen kikerul a nappali falara, mindharom gyerek meglepetese ebbe kerul reggelre.
2016. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudják, hogy én csináltam, mindkettőt saját kézzel varrogattam, elég sok időm ráment. Nem volt titok, ott készült az orruk előtt. Értékelik, hogy nem vettem, hanem csináltam. Két nagy textil adventi naptár, amit a falra lehet tenni, és elég jól sikerültek, sokan szokták dicsérni is.

A gyerekszoba egyik szekrényében szokott pihenni egész évben, és már napok óta hallgatom, hogy mikor tesszük ki. Náluk ez jelzi az adventi időszak kezdetét.


Tanulva az előző évekből, én csak mindig az aktuális zsebbe teszek valamit.

2016. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem még kicsi, de ha nagyobb lesz és kap adventi naptárat, azt azért kapja majd, hogy visszaszámlálja a napokat karácsonyig. Így tudni fogja, hogy én veszem. Sőt...lehet, hogy együtt választjuk ki majd. Vagy én csinálok neki, még nem tudom. De a lényeg, hogy tudni fogja hogy miért és kitől kapja. Nem fogja a Mikulás hozni megkésve :)
2016. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nálunk az adventi naptár "csak úgy" lesz. keverednek a dolgok a gyerekben ezzel kapcsolatban, de nem zavarja.

éjjel szoktam kitenni, hogy 1-jén felébredve helyén legyen minden. nincs róla szó, hogy ki hozza, hogy kerül oda... de a belevaló nem kívánság kérdése, és így ő rövidre is zárta, hogy akkor biztosan nem az angyalok hozzák :o hogy ki? még nem volt szó róla, nem érdekli.

2016. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel az Adventi naptár lényege a várakozás, hogy számoljuk a napokat a Jézuska érkezéséig, ezért azt mi készítjük (vagy vesszük). Hogy tudjuk mennyit kell még aludni karácsonyig.
2016. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!