Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért emlegetheti állandóan?

Miért emlegetheti állandóan?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a lányunk. A férjem révén van egy 20 évvel idősebb nővére.

A rokonságból a lányok és a bébiszitter is húsz körüli, mindegyikükkel szívesen van, velük gyakran is találkozik, simán rájuk hagyhatjuk.

A nővére annyira nem kíváncsi rá, talán fél évente találkoznak.


Ezért meg is lepődtem, hogy az utóbbi hetekben nagyon sokszor emlegeti. Ha pl. a fent említett lányok közül jön valaki és felvezetem, hogy "na, szerinted ki jön délután játszani veled?", akkor soha nem a gyakran látott emberek nevére tippel, hanem mindig a nővére nevét mondja, vagy a nagyszüleit (ők havi 2-3 alkalommal találkoznak vele, de napi szinten Skype-olnak).


Nem zavar, nem erről van szó, csak azért furcsállom, mert ritkán találkoznak és fél év alatt ennyi idősen simán el lehet felejteni valakit.


2016. nov. 23. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túljátszod a kérdést, ha ég a kicsinek is nagyon ritkán látott rokonok jutnak eszébe, bocsi :)

Amúgy nagyon jó az emlékezetük, persze.

2016. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!