Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha leány gyermek fíús játékkal...

Ha leány gyermek fíús játékkal játszik kizárólag, az már homoszexualítás jele lehet?

Figyelt kérdés
Furcsálottam amikor meghalittam hogy lány unoka kocsikkal,munkagéppekel játszik és nem babákkal ahogy lányokhoz méltó.Ki fogja majd nőni és babázni fog?

#homoszexualitás #másság #játékok megválasztása #medzsbox
2016. nov. 25. 11:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

"lányokhoz méltó"

hahaha


Egyáltalán nem biztos.


Én is mindig matschboxoztam, pedig van nővérem is, báátyám is. Jobban szerettem bátyámmal játszani, mint a nővéremmel.

Nem nőttem ki. Soha nem érdekeltek annyira a "lányos" játékok.

Ez miért baj? Nem a játéktól lesz homoszexuális valaki. Egy gyerek még azt sem tudja, mi a "lányos" és fiús" játék. 3 éves fiamnak is van 1 babája. Nem lesz ettől meleg...

2016. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Butaság így hozzá állni a dolgokhoz, hogy csak fiús vagy csak lányos játékokkal játszhat a gyerek. Én gyerekkoromban az öcsémmel inkább autós játékokkal játszottam, kocsit szereltünk, mindig ügyködtem valami fiús játékkal. A babák a sarokban voltak, nem igazán érdekeltek. Mégis egészséges felnőtt nő lettem. Engem ez kötött le jobban és ettől nem lettem fiús, ugyanúgy főzök, mosok, takarítok, nőies ruhákban járok.


A férjem meg gyerekkorában szeretett a nővérével babázni, mégis erős, magabiztos férfi lett belőle, igazán férfias munkával.


Szerintem gyerekkorában az ember játsszon azzal, amivel jól esik neki, amivel fejlesztheti magát.

2016. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ebben semmi. Attól még,hogy lány érdekelhetik jobban ezek a dolgok,mint a babák. Ettől még nem lesz homoszexuális... :D (sőt...a fiú se csak azért,mert szeret babázni esetleg)
2016. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen tuti,hogy lezbikàs :-)

De hogy tudd én is egy lezbikàs gyerekből lett lezbikàs 3 gyerekes anya lettem-de biztos csak az àlca miatt kell, meg mert tagadàsban élek.

Ja és mai napig jàrok focimeccsre ès szeretem a forma-1 et.


Nem vagy te egy kicsit előìtéletes???


No meg amit kihagytàl, a macijukat etető fiúk mind melegek!!!

2016. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
és te hányszor ültél le az unokával babázni, főzni, varrni-ahogy egy nagymamához méltó????
2016. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarom tényleg elhinni, milyen emberek vannak... Hagy játsszon már azzal a gyerek, amivel akar! Hogy lehet valaki ennyire aberrált? Én is kisautóztam, a kislányom is kisautózik. Sem a szüleimben anno, sem bennem most egy másodpercig nem merült fel ez a kérdés! Nem mellesleg mit számít, ha homoszexuális lesz? Attól nem a gyönyörű, egészséges, kedves kis unokája? Szégyellheti magát!!!
2016. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Képzeld el, én FELNÖTT nö létemre a saját autómat megszerelem, söt mérnök a szakmám és ennek ELLENÉRE nem vagyok homoszexuális.


Te viszont valami közepkori maradvány lehetsz, vagy borzasztóan ostoba nöszemély!!!!!

2016. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Lányokhoz méltó? Szóval most lealacsonyodott...
2016. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

A téma lerágott csont, már leírtak ellőttem is mindent.

A kislánnyal semmi gond nincs, a kérdezővel annál inkább.

2016. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Ugye ez a kérdés csak egy vicc??? Édes Istenem.... Csak,hogy megnyugodjon a kedves nagymama,volt egy osztálytársőm aki kicsi korában rövid hajjal járt,autókkal,traktorokkal játszott,fiús ruhákat volt hajlandó hordani csak. Lásson csodát a világ férjnél van (nem nős) és egy 2 éves kisfiú édesanyja. Remélem nem zaklatja ezzel a hülyeséggel a lányát/menyét. Inkább örüljön az egészséges unokának. Egyébként meg ha homoszexuális lenne kevésbé szeretné? Kevésbé lenne értékes ember? Nem árt kicsit magába néznie.
2016. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!