Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jelent ennek a 3 év...

Mit jelent ennek a 3 év körüli kisfiúnak a viselkedése?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kávézóban ültünk(mindketten nők vagyunk).

A mellettünk lévő asztalnak egy kisgyerekes család ült.

Mászkált a kisfiú,hozzánk is közel jött.

A barátnőmre rávigyorgott,aki szintén visszamosolygott.

Rám is rámnézett a kisfiú, én is mosolyogtam rá.

Elment. Aztán nem sokkal később visszajött,és az én székemet kezdte el ütögetni,meg amennyire elért,a karomat igyekezett megérinteni.

Utána az anyukája visszahívta magához.


Vajon mit akart velem közölni a kis csapkodása által?


2016. nov. 29. 00:44
 1/4 hosszúhajú ***** válasza:
91%
szerintem egy 3 évesnek még nincs konkrét közlendője. barátkozni próbált veled, vagy játszani. - kapcsolatot teremteni.
2016. nov. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem jelent, csak egy kíváncsi 3 éves kisfiú. Csinálnak ettől sokkal cifrább dolgokat, azokat sem kell túlgondolni, majd meglátod ha neked is lesz.
2016. nov. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így próbálta felhívni magára a figyelmet. Az én 3 évesem is szokott hasonlóan "ismerkedni". Eleinte engem nagyon zavart aztán anyu megnyugtatott, hogy ez normális, minden hasonló korú gyerek ilyen és hogy ne érezzem magam kellemetlenül, majd megtanulja a fiam, hogy nem kell mindenkihez odamenni és produkálnia magát.

A fiam odamegy a tescoban a nénihez és megmutatja neki, hogy milyen üdítőt kap, majd a kajáldában odament a bácsi és megkérdezte tőle, hogy mi finomat eszik és hasonlók... :D Én meg persze mindenhonnan húzom el, hogy ne zaklassa már az embereket. :D

2016. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimpatikus voltal neki.
2016. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!