Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig minden menstruációnál...

Eddig minden menstruációnál nagyon görcsöltem, most egyáltalan nem! Vérzésem kevesebb, mint szokott lenni. Ami nagyon fura, hogy egyáltalán nem görcsölök, ilyen sosem volt még. Reménykedhetek még a babában?

Figyelt kérdés

Mióta menstrualok, azota iszonyat görcseim vannak MINDEN mensikor, ebben a hónapban 3 nappal elobb jött meg, de csak barnaztam, mára már jobban vérzek. (ma lenne a menstuaciom 1. napja a naptár szerint)

Ami nagyon fura, h nem görcsölök. Peteerés után volt hasszurkám es barnaztam is elvileg a beágyazódas idejében, melleim feszülnek, 2 napja nagyon fémes

Ízt érzek a számban.

Sajnos hónap elején fel voltam fázva.

Lehet ez is bekavar a ciklusomba?

Lassan 1 éve probalkozunk, szerintetek van esély még?

Tapasztalatokat várnék,hogy járt e még valaki igy es esetleg babás lenne?

Még annyi,h a hormonjaim teljesen rendben vannak, mert most voltam kivizsgáláson.



2016. nov. 25. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet és kiderül, akár lehet terhesség is,de ez egyáltalán nembiztos.
2016. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj. Lehet a felfazas miatt van ez. Nem.lehet tudni. De drukkolok hogy babo legyen.
2016. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp tesztelek, csak gondoltam várok az aktuális mensi (vagyis ma) után pár napot,hogy már biztosabbat mutasson. Vasarnap- hétfőre gondoltam.
2016. nov. 25. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan drágák a tesztek, én Xepilt használok, amiben 2 db van és 500 ft. Egy ilyet nem kér ellőni akkor sem, amikor még nem valószínű hogy eredményt hoz, de ki tudja. Legalábbis egy teszt biztosabban megmondja a tutit, mint mi. Ezek a tünetek lehetnek a beágyazódás tünetei is, bár a vérzés már más tészta. Pecsételő vérzés az még belefér, de mivel azt írod, hogy "mára már jobban vérzek", ebből úgy veszem ki, hogy nem pecsétekről van szó, hanem rendes vérzésről, csak most nem ömlik annyira, mint máskor. Én arra tippelek, hogy nincs baba a dologban, de mivel szeretnétek, ezért ne legyen igazam :)
2016. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ma mar halvány pozid lesz. Hajrá. Tesztelj!. Nagy valószínűséggel mutat pozit ha van baba. :)
2016. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!