Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak egyedül a 1.5...

Mit csináljak egyedül a 1.5 éves fiammal egész nap? Más nem érezte még úgy, hogy magányos gyesen?

Figyelt kérdés

Igazság szerint 2 gyerekem van egy kis iskolás és a pici akivel itthon vagyok. A párom legtöbbször dolgozik,késő este jár haza.

Barátaim nincsenek,nem tudok mit kezdeni,a játszón kivűl hová menni.

Mindig ugyan az a lista minden nap. Takaritás,mosás,ebéd. Na és azután ujra takaritás.

Kicsit úgy érzem bele fáradtam a magányba. Persze itt a kicsim,akit nagyon szeretek de igy akkor sem jo.

1.5 évig még itthon lesz a pici,azt most nem irom le miért,de nem adhatom bölcsibe.


2016. dec. 1. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Menj vissza dolgozni!
2016. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 szamo77db ***** válasza:
61%
És hová tegye a gyereket?
2016. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
apuka otthon marad vele, vagy fogad bébiszittert vagy a titokzatos "idenemíromle" ok ellenére beadja a bölcsibe v. magánnapközibe
2016. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Sokan vannak meg igy szerintem. Többek közt en is.. Nehez konkrét hobbit kialakítani, amit állandó jelleggel tudok űzni es nem penzfalo. Nekem a zenehallgatás szokott a legmegnyugtatobb lenni.
2016. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Miért, a gyerek előtt nem voltak barátaid? Attól hogy ott a pici, még meglátogathatnak a barátok.
2016. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Én egy percet nem unatkoztam gyes-en.

Speciel én elvégeztem egy keramikus kézműves tanfolyamot.

Te is tanulj valamit, ha mást nem nyelvet.

Vagy végezz otthonról végezhető munkát, bedolgozást.

Vagy csak próbálj meg egy könyvet elolvasni.

2016. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Hetente egyszer kiránduljatok valahova, nem kell nagy dologra gondolni, csak kinézel egy közeli várost ahol még nem sűrűn voltál, elmentek, nézelődtök, sétáltok, játszótereztek, iszol egy teát és jöttök haza.


Menjetek ringatóra, babaúszásra, más gyerekes

programokra


Menjetek játszóházba


Minden hónapban keress egy könyvet és olvasd el(pszichológiai, gazdasági, bármi amitől fejlődhetsz)


tanulj nyelvet autodidakta módon


Keress a neten kicsiknek való játékokat, kreatívkodjál, majd játszatok a picivel.


próbálj ki új recepteket


járjatok el barátokkal/barátokhoz

2016. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
hát igen, van akinek ez a vágya amit a kérdező ún
2016. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Más Anyukák is magányosak ám, ismerkedj, beszélgess és máris lesz társaságotok...

24éve legkesvesebb barátnőmet a jászón ismertem meg, mikor a fiaink még 1.5-2évesek voltak!

Programozz, menjetek, bár én rühellem a telet ès a hideget, de muszáj kimozdulni ;)

2016. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is 1,5 evesem van, raadasul apja nincs a kepben, es uj varosba koltoztunk. Csalad nincs.

Mi eljarunk jatszohazba ( 30 perc busszal , ami orankent jar, nincs alam tolva auto ). Itt kb fel ev alatt annyi baratot szereztem, hogy mar be kell osztani kivel mikor talalkozzunk !

Nem ertem, miert takaritasz minden nap?

Ki kell mozdulni ! Annyi a lehetoseg ! BaratkoZni, ismerkedni.

2016. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!