Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy Középfülgyulladas meddig...

Egy Középfülgyulladas meddig fáj egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
És egyáltalán meddig tart?
2016. dec. 4. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak talán ha két napig fájt, de több mint két hétig nem mehetett oviba miatta.
2016. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért? A dr nekem azt mondta nem fertőző.

És ő kapott csíkot a fülébe és antibiotikumot is?

2016. dec. 4. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányomnak kb. 1-2 napig szokott fájni (sajnos 4 éves és eddig elég "füles" volt)...utána inkább kicsit viszkető érzés néha, ahogy gyógyul (dokik szerint....ő azt mondja, hogy csikiz a füle). 1 hétig szokott otthon maradni, antibiotikumot szokott kapni...teljes gyógyulás több hét dokik szerint, de azt mondta eddig több fülész is, hogy annyi ideig nem életszerű otthon tartani, mert nem fertőz és akkor soha nem járna sok gyerek közösségbe.

Különben az első 1-2 nap után nem szokott láza lenni már és a hangulata/étvágya is remek.

2016. dec. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Gondolom, az antibiotikum miatt nem engedték, mert előírás, hogy antibiotikummal kezelt gyerek nem mehet az oviba, de ebben a helyzetben szerintem is hülyeség.

2016. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nagyon füles. 2 hét a gyógyulás, én most nem vittem addig oviba , egy hétig szedte az antibiotikumot és még egy hétig erősödött itthon. Közben oviban skarlát járvány volt, pont jókor maradt itthon azt legalább megúsztuk.
2016. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!