Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 11 éves kislányom nemtudja...

11 éves kislányom nemtudja átaludni az éjszakát pici kora òta milehet a gond? 7 éves kishuga végig alusza egy szobába vannak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mar nagyon furcsa hogy 11 evesen meg mindig nem alussza at. En biztos elvinnem orvoshoz, sok oka lehet. Van egy ismerosom akinek a kisfia nem tud melyen aludni, emiatt allandoan minden pici neszre felebred, es aztan nagyon nehezen alszik vissza. Gyerekorvoshoz vidd el, o majd tovabbkuld akihez kell. Lehet idegrendszeri gond is.

De konkretan hogy van ez, felebred mert megijed valamitol, vagy wc-re kell mennie, teged hiv vagy hogy?

2016. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
32 évesen nem tudom átaludni az éjszakát, milyen orvoshoz forduljak?
2016. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk haziorvoshoz legeloszor... Nem viccbol irtam amit irtam. Egyaltalan nem normalis dolog ha valaki soha nem alussza at az ejszakat. Nem arrol van szo, ha egyszer egyszer felebred ejjel, hanem ha ez allando problema.
2016. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet cdak kisebb az alvásigénye. Az öcsém pici korától nagyon keveset alszik,emlékszem anyu mennyit küzdött vele. Mai napig nem alszik többet 4-5 óránál éjszakánként,24 éves.
2016. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden évbe egyszer vissza járunk a sziológus hoz tanulás nehézséggel ideg rendszere rendben van. Ha felkel mindig engem hív. Ezért furcsálom énis.
2016. dec. 7. 08:23
 6/6 anonim válasza:
Az én lányom is ilyen idős korában mindig felkelt éjkszaka többször is, járattuk psziológushoz, az segítette. Valószínűleg ennek mentális oka van, félhet valamitől.
2016. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!