Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam át 2 éves...

Hogyan szoktassam át 2 éves kislányom rendes ágyba? A Délutáni alvás egy hónapja ott megy és semmi gond nincs.

Figyelt kérdés
Másfél hete próbáltam meg hogy este is ott teszem le. Négy öt napig nem volt semmi gond. De most három napja folyamatosan kijön. Leteszem betakargatom adok neki inni elköszönök tőle ès fél perc múlva jön utánam . Vagy három négy alkalommal vissza viszem. Aztán berakom a rácsos ágyba hogy aludjon. De mi erre a megoldás? Alapvetően tök jó kislàny, jól viselkedik.
2016. máj. 1. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod a rácsosban, ha azt szereti?
2016. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nyáron érkezik A tesó és emiatt kéne a kiságy. De nem akarom tőle hirtelen elvenni. De imádja ezt az ágyat állandóan beleugrik, rohan bele stb.
2016. máj. 1. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint ezt az imádatot az új ágyára mondom
2016. máj. 1. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnál vele ott maradni, amíg elalszik? Mesélj neki, vagy énekelj neki ott az ágynál.
2016. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyètek ki a szobából a kiságyat.
2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De imádja ezt az ágyat állandóan beleugrik, rohan bele stb."


Igen, játékszernek tekinti és nem ágynak.

2016. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ejjeli fény van? Lehet a sötétben fél egyedül. Es en is vele maradnek mig elalszik este. Legalabb egy darabig.
2016. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éjszakai fény nincs csak a bébiőr lámpája világít de ez volt az egyik ötlet ami nekem is eszembejutott. A másik amit kipróbálok, hogy kivisszük a kiságyat. Soha életemben nem altattam akarok arra rászokni kétévesen hogy bent maradok amíg elalszik stb. stb. A mesélést ő még nagyon játéknak veszi biztos, hogy nem elalszik hanem inkább felélénkül. Egyszerűen nem értem hogy miért jön ki. Nem tudom hogy játéknak veszi e az ágyát mert délután alszik benne és nem mászkál ki. Egyébként meg egész nap nem jön megy benne
2016. máj. 2. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetni próbáltál már vele? Mondd meg neki, hogy ő már nagylány, nem kisbaba, a nagylányoknak felnőtt ágy jár, a rácsos ágy pedig kisbabáknak való, és neki nemsokára lesz egy kistestvére, akinek szüksége lesz rá. Persze, hogy kijön, ha nem érti, miért kell most már máshol aludnia. Én is kijönnék :)
2016. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!