Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az en gyerekkoromban az volt...

Az en gyerekkoromban az volt a szokas, hogy csokit, gyumolcsot kapunk mikulasra. Mi ez az uj divat, hogy ezerfele jatekot kapnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Aprosag szerintem belefer. De a nagyzolos rongyrazas nevetseges.
2016. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk most is az édesség és gyümölcs a divat.


Egyébként az a kavarodás lehet, hogy a Télapó hozza az ajándékot máshol, csak ugye nem dec. 5-én, hanem karácsonykor.

2016. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Konkretan a dec. 6 . ai mikulasrol beszelek.

Nezd meg az itteni kerdeseket, valaszokat.

Az ismeroseim nagy resze mar telepakolta a facebookot kepekkel, mindenkinek ajandekok tomkelege.

2016. dec. 5. 23:30
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is csak edesseget hoz (illetve most kap gyurmat a gyerkőc, mert a hétvégén kiszáradt és ezt kért a Mikulástól), de ezenkívül semmi mást. Nekem is furcsa ez az új divat. Karácsonyra hoz majd játékot a Jézuska. Szerintem jó ez így, ezen a felálláson mi nem változtatunk.
2016. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is az volt divat, hogy a mikulás édességet hoz. De mikor a mádfél éves gyerekhez beállított a rokonság degeszre tömött óriási mikulászsákokkal kiakadtam. Ettünk belőle mi is, de még húsvétkor is csokimikulást tettem a sütibe, akkor inkább azt kértem, hogy nasi helyett inkább ugyanilyen értékben vegyenek a gyereknek kisautót vagy kirakót. Na ebből az lett, hogy hoztak csokit is meg ajándékot is...
2016. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is gyumolcsot es edesseget hozott a telapo regebben. Mikor gyerek voltam nem volt altalanos, hogy mindig van otthon gyumolcs es edesseget se kaptunk minden nap. Mikulaskor volt a nagy edesseg domping es ilyenkor addig ettuk az edesseget, amig volt. Kb senkit se erdekelt, ha vacsorara egy tabla csokit ettem.


Jelenleg a fiam 2 eves, kesobb nem tudom, hogy hogy lesz, de ertelemszeruen nem celom, hogy hanyasig egye magat edesseggel. A gyumolccsel meg az a helyzet, hogy kiloszam van itthon narancs, banan, alma, kiwi stb mindig. Rengeteg gyumolcsot eszunk minden nap. Ha narancsot tennek a mikulas zacsiba, az olyan lenne neki, mintha beleraknek egy szelet kenyeret. Ezert nalunk lesz egy pici ajandek is a mikulascsomagban. Nem tul nagy, minimalis erteku. Emellett kap bele termeszetesen csemegeket is, de nem sokat es sosakat is kap, nem csak csokit.

2016. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Mi is csak gyümölcsöt és édességet raktunk a csomagokba
2016. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgyan az a helyzet mint a 6os választadónál. Apró játék kerül a csomagba kisautó,nyomda mikor mi.Adventi naptára is van amit én magam pakolok meg abban is vannak játékok..apróságok.
2016. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy én fel sem teszem a képeket arról mit kapott a fiam senkire nem tartozik.. Nagyzolni se akarunk vele, hogy nekünk ezekre tellik.. Karácsonykor 1-2 fotós álltal készített képet felteszek a családról de ennyi.
2016. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Az én gyerekkoromban kaptunk apró ajándékot az édesség mellé. Nem nagy dologra kell gondolni, színezőt, Buci Maci magazint, ilyesmit. A mi gyerekeink is így kapnak.
2016. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!