Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már mérhetetlenül...

Voltatok már mérhetetlenül büszkék a gyereketekre?

Figyelt kérdés
Leírhatatlan büszkeséget érzek, az elsős fiam negyed éves értékelése miatt. Mindenből kitűnő, példás, a felmérői mind 100 %-osak. Ahogy olvastam, még a könnyem is kicsordult. Az oviban az utolsó félévben már pszichológushoz kellett hordanom, mert annyira nem bírtak vele, agresszív volt, nem tudtak vele dolgozni (vegyes csoport 27 fővel, 11 kicsi volt az utolsó évben, 5-en ballagtak csak), teljesen leírták, olyan értékelést adtak róla év végén, hogy csak kapkodtam a fejem. Most meg.... Szárnyal! Legszívesebben bemennék az oviba, és az óvónők orra alá dörgölném az értékelést.
2016. dec. 7. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen. A 3. szülinapja előtt kicsivel volt húsvét. És a kis csendes szende kisfiam, aki akkor kezdett csak beszélni, a bölcsiben minden gondozónőt meglocsolt! Elmondta a 2 soros kis verset, amit tanítottam neki, és ő volt az egyetlen gyerek, aki meglocsolt MINDEN dolgozót (akivel találkozott).


Akkor nagyon büszke voltam rá amikor mesélte a dadusa.

2016. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én pont tegnap este. A munkahelyem által szervezett Mikulás ünnepségen voltunk, ahol a csomagok átadása előtt lehetett énekelni a Mikulásnak. Kisfiam (3,5 éves) egyszer csak mondta, hogy menjünk, ő is szeretne énekelni. Lementünk, azt hittem az utolsó pillanatban majd megszeppen, mert voltunk vagy 150-200-an, de nem! És egy egész hosszú, az oviban tanult dalt adott elő. Ő is kapott nagy tapsot. Nagyon boldog és büszke voltam, csak azt sajnálom, hogy az apukája nem látta. :-)
2016. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én a 21 hónapos kislányomra, hogy olyan szépen beszél, minden verset, mondókát, dalt tud kívülről, még a Kárókatona mindhárom versszakát is elmondja néha, ha rá tudom venni. Számol húszig, ismeri a színeket, formákat, számokat már régóta. Tudom, ez nem olyan nagy szám, de akkor is nekem ő a legügyesebb, legokosabb, leszebb, legaranyosabb stb stb stb :) :)
2016. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én minden nap büszke vagyok a lányomra, mert mindig ad rá okot.Legutóbb akkor voltam rá igazán büszke, mikor az osztályfőnöke elkapott a suliban, hogy megdicsérje nekem, mennyire megkomolyodott tavalyhoz képest. Elsőben, 6 évesen még kis rosszcsont volt, ami a tanulmányi eredményén is meglátszott.Ebben a tanévben meg csak piros pontja van magatartásból, és mindenből 4-es, 5-ös szinten van otthoni gyakorlás nélkül.
2016. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
HOgyne, a napokban is, amikor az 5 éves kisfiam egy 14 éveseknek ajánlott legót rakott össze segítség nélkül kb. két óra alatt :)
2016. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez most off lesz: de ezeket a válaszokat miért kell bárkinek is lepontozni? komolyan nem értem... :-S
2016. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem mind hasznos, nem is értem a lepontozót.


# 1/6 Időpont tegnap 11:06 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


# 2/6 Időpont tegnap 11:48 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


# 3/6 Időpont tegnap 11:58 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


# 4/6 Időpont tegnap 12:22 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


# 5/6 Időpont tegnap 21:05 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.


# 6/6 Időpont ma 10:27 Privát üzenet Szerinted a válasz hasznos.

2016. dec. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!