Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális 2,5 évesnél?

Normális 2,5 évesnél?

Figyelt kérdés
Minden reggel öltözéskor és minden pelenkázáskor tiltakozik, ordít bármit csinálunk. Néha közelharccá válnak ezek a tevékenységek.
2016. dec. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen teljesen ha dackorszakba van.

Én ezt kiküszöbölten azzal hogy addig oda adtam a telóm képeket nézni vagy kapcsokat mesét addig neki vagy mondtam neki valamit hogy azért kell felöltözni mert anya is meg mama is szomorú lesz ha nem jutunk el a pontból b-be.

Vagy ha csak szimplán a boltba nem volt hajlandó öltözni akkor mondtam neki hogy jó pedig már beszéltem a pék nénivel hogy megyünk a kiflidért meg a sajtos párizsidért. Sőt esetleg valaszthatsz egy tejszeletet ha szeretnél.

Vagy a kiskutya éhes gyere vegyünk neki kajat.

Figyelem elterelés!!!!!!!!


Nálunk a legjobban a zene vált be a telefonon.

2016. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pelenka már nincs, de az öltözés nálunk is általában egy harc, pláne most hogy hatféle vastag göncöt kell fölvenni.
2016. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális...

Nálunk gyerekfüggő hogy kit mivel lehet leszerelni, egyiküknek a kezébe nyomom a telefonom, a másikat lehet valamivel motiválni (ma reggel pl: öltözzünk gyorsan és utána nyithatjuk az ablakot az adventi naptáron).


Ami most az öltözésre nagyon bejött, nem is gondoltam volna, hogy a tescoban kutyás (mancs őrjárat meg kiskedvencek) zoknikat vettem nekik, imádják. Minden reggel úgy öltözünk, hogy "bemegy a kutyus az alagútba, hopp kibújt" (nadrágnál), vagy "bemegy a kutya a házába, gyorsan kutyus, menjél helyedre" (cipőnél). Ezen felbuzdulva a pulcsinál, kabátnál is elkezdtem hogy az ujjaik a kis kukacok amik bemásznak a kabátba... Gondolom megunják nemsokára, akkor találhatok ki vmi mást, addig meg kiélvezem hogy egy hete vidáman öltöznek.

2016. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!