Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te is nagyon ideges és stressz...

Te is nagyon ideges és stresszes vagy ha beteg a gyermeked?

Figyelt kérdés
Mikor lázas és beteg nagyon ideges leszek. Nem bírom ezt lelkileg h 2 hét ovi 2 hét itthon.annyira kihat mindenre az idegessegem és az aggodasom h azokon a napokon úszik a lakás. Teljesen lebénit az egész
2016. dec. 10. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudom láttam már. Több hasonló témájú könyvet olvastam már.
2016. dec. 10. 23:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Maga a betegség, mondjuk láz, nátha, köhögés, hányás, hasmenés (ezek voltak eddig, egyik sem volt olyan súlyos), nem borítanak ki. Tudom mit kell csinálni, ha kell orvoshoz viszem, jó esetben a gyerek is sokat alszik és együttműködő, tudom mellette csinálni a dolgom. Akkor szokottt összeugrani a szürkeállományom, ha megmakacsolja magát és ellenáll a szükséges kezelésnek, és torkaszakadtából visít, elszalad, stb. Na, én ettől a felesleges (és hangos) hisztitől vagyok feszült, nem a láztól :D :D
2016. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A "Titok" c,. film és könyv üzleti fogás, féligazság. Amely tartalmaz igazságot is, tehát kis részt hasznos hasznos, azonban kevés.


A féligazságok sokszor a legveszélyesebb közléstartalmak, mert az igaz része által bizalmat építhet az óvatlan hallgatóban, olvasóban, ennél fogva a hiányos tartalomra nem gondol, valamint az elhangzó káros vonatkozásokat (az elhangzottak káros "részét") sajnos elhinni lehet hajlamos.


Tehát valóban fontos bár a pozitív hozzáállás, de önmagában kevés a "bevonzáshoz", amivel kecsegtet a film.


Viszont ahhoz, hogy ne betegítsd a gyermeked, a legtöbb esetben elegendő, ha saját magadat helyre rakod pszichésen, kedves kérdező. (Vagy ha úgy érzed, szakember segítségével).


Meg emellett természetesen ügyelsz a helyes táplálásukra, valamint van még pár tényező, amire fontos ügyelni -elsősorban bizonyos káros szokásoktól mentesíteni, amiről a többség sajnos nem tud-, de most nem részletezném, nem szeretnék megint "kisregényt" írni. Bár gyermekneveléssel kapcsolatos a szakmám egyébként.

2016. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!