Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eldönthetem, hogy akarom-e...

Eldönthetem, hogy akarom-e látni az apámat, vagy mindenképpen kell vele találkozzak x időnként?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 13:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
68%
Senkivel sem muszáj találkozni.
2016. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#3-as. Ne bíráld. Ő azt hiszi, hogy neki van igaza. Ennyi esze van. Ezért nem kell őt bántani. Nem véletlen 49%-os.
2016. okt. 29. 13:54
 3/46 anonim ***** válasza:
89%
bírósági vézgzésben meghatarozottak szerint kell, ha kiskorú vagy.hacsak apukad le nem mondott a láthatási jogáról.
2016. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
24%

pedig ha nem találkozol az apáddal, annak súlyos következményei lehetnek ha feljelenti anyádat. ne higgy azoknak akik szerint nem így van hanem kezd el dolgozni hogy legyen pénze anyádnak ügyvédre.

egy jó ügyvéd azonban kellő pénzért elintézi apádat de akkor nem lesz tartásdíj se utána legalábbis jóval kevesebb.

2016. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
17%

Leugatjátok itt a kettest, pedig nagyon is igaza van. Ha a pénze kell, a láthatást is be kell tartani, ahogyan a bíróság döntö9tt.

Nem pisis kiskölkök döntik el.

2016. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan egyszerű.. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de egy bizonyos kor felett nincs olyan, hogy kötelező. Meghalgatnak, hogy miért nem akarsz menni.
2016. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Amíg kiskorú vagy, addig a bírósági határozat szerint apádnak joga van veled találkozni. Ha apád ver, vagy a láthatásokon hótrészeg, vagy valami nagy gond van vele, akkor szintén a bíróságon megállapítottak szerint felügyelet mellett találkozhat veled.
2016. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
18%

hozzáteszem, hogy amit írtam az bűncselekmény s annak is lehet következménye.

és azt is hozzáteszem, hogy ha magas összegű a tartásdíj akkor lesz pénze apádnak csökkentetni az összeget.

ha meg apád lumpen akkor teljes egészében megvonhatja s csak egy kálvária után tud anyád kiharcolni valami jelképes összeget az államtól.

szóval nem olyan egyszerű dolgok ezek mint ahogy egyesek itt beállították.

2016. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem akarod látni. Akkor a pénze se kelljen, lotyi...
2016. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

7-es ritka nagy nyomorék vagy :'D

El tudom képzelni amúgy az ilyenek életét, akik látatlanban, ismeretlenül le "pisis kiskölyközik" más embert.

Egyébként 16 vagyok, és nem azért nem akarom látni, mert épp olyan kedvem van.

2016. okt. 29. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!