Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leul az utcan es nem hajlando...

Leul az utcan es nem hajlando tovabb menni, mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, telhesen tanacstalan vagyok. Lanyom 2 eves, bolcsis, egy hete jott ra a dilihopp, hogy ha megyunk az utcan egyszer csak rajon, leul ea nem hajlabdo felkelni. Probaltam mar szep szoval, nem szep de ra is kiabaltam mar, de csak vigyorog es fel nem kelne. Buszhoz megyunk es nincs ido arra, hogy fel oraig konyorogjek neki. Mar alapjaraton nem nagyon birom el, de most, hogy terhes vagyok foleg nem birom cipelni. Az udvaron kiprobaltam ha otthagyom az se erdekli, kepes a hideg kovon ulni...
2016. dec. 18. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hogy viszonyul a babakocsihoz? Esetleg büntetésként beleültetheted, ha nem megy. Ez csak akkor ha a kistestvér nem mostanában születik, mert két babakocsit nem tudsz tolni.
2016. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha kismotorral menne?
2016. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az enyémről írtál volna csak ő fél évvel idősebb. A kismotor vált be nálunk is eddig.
2016. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!