Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondoltok arról,...

Ti mit gondoltok arról, amikor a szülő "meztelenkedik" otthon?

Figyelt kérdés

Szerintetek meddig normális kb? Egyáltalán normális? Nálatok hogy van/volt?


Számomra vannak olyan példák a környezetünkben, ami nekem már nem fér bele. Mind a kettőre van elég szélsőséges példa. Nektek mi a véleményetek? Meddig természetes, és miben szükséges ez?



2016. dec. 18. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ. A direktbe meztelenkedés szerintem nem jó, de azzal semmi baj sincs, ha néha azért látja a gyerek a szülőt pucéran.

Nálunk abból sose volt gond, hogy pl fürdés után valaki pár percet meztelenül mászkált, amíg felöltözött. Volt olyan ismerős, aki tényleg sosem látta a szüleit pucéran, hát majd meghalt a kíváncsiságtól a tesiöltözőben és még a fiúkat is megpróbálta kikukkolni. Szerintem nem jó ez a véglet sem, meg persze az állandó nudizás is necces

2016. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem teljesen normális, ha látja a gyerek a szüleit meztelenül, inkább az a furcsa nekem, ha nem.

A szélsőségek kerülendők: az egész napos pucérkodás és a teljes szégyenlősködés.

2016. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Baba koruk ota nem lattak meztelenul a gyerekeim. Mindharom iskolas.
2016. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nalunk nem divat ez, de amig bemegyunk a furdobol a szobaba addig neha meztelen vagyunk, de en is ismerek olyat, hogy valaki egesz nap meztelen flangal otthon nyaron a lakasban.
2016. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy nőttem fel hogy semmi pucérkodás nem volt sosem. Szégyenlős is vagyok/voltam a férjemmel szemben is sokáig.

Mikor szültem és majdnem meztelen voltam és ráraktak a gyereket a hasamra/mellemre akkor változott meg bennem ez a dolog.

Még mondjuk kicsi 3 éves de mi van hogy együtt fürdünk.

Szerintem olyan 5-6 éves koráig lesz igy aztán szépen leszokok a pucérkodásról.

2016. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Én örülök hogy engem nem terheltek a szuleim a pucerkodasukkal en nem voltam soha apa kukijara v anya melleire stbkivancsi.én sem fogom a gyerekem terhelni
2016. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
*szoval én gyerekként is ugy voltam ezzel mint felnőtten. Örülök hogy ruhàban làtom a szüleim.még a kannibálokban is van annyi hogy legalább ádámkosztümben vannak
2016. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond, ha a szülő mezetelenül is mutatkozik néha. Nem kell ennyire prűdnek lenni. Legalábbis egészséges, normális családban senkit nem ráz meg.
2016. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
A gyerekek ártatlanságával visszaélni szerintem beteg dolog.
2016. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

[link]


ádámkosztüm jelentése meztelen

2016. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!