Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedi meg az édesanyja...

Miért engedi meg az édesanyja a kisfiának, hogy vele a nőibe menjen el vécére, mikor 9 évesen már férfibe mehetne egyedül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Talán a gyerek még nem mer egyedül bemenni.

Amúgy mi a fenét láthatna a női wc-ben, ami netán káros lenne számára? Még nem láttam egyetlen női wc-ben sem akár pucérul, vagy lehúzott bugyival mászkálni egyetlen mőt sem.

2016. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Irigylem a problémáidat.
2016. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg mehetne egyedül a férfibe is. De a nők ugyebár csukott fülkeajtó mögött végzik a dolgukat, gondolom te is. Eszerint téged kb. az zavar, hogy lát téged kezet mosni.

Erre én azt mondom: VIHAR A BILIBEN (vagy stílusosan: a vécékagylóban)!


Attól is függ, hol történt az eset. Pl. egy budapesti vasúti pályaudvar WC-jében annyiféle ember megfordulhat, hogy ott teljesen megértem, ha anyuka nem küldi be egyedül a férfi WC-be a 9 évest.

2016. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos sok olyan esetet hallani,hogy egyedul bemeny a kisfiu a wcre, a fulkeajto alatt meg kukucskal be a takarito bacsi, vagy akarki mas. Vagy pl ott egy zullottebb tini banda, es ok piszkaljak az egyedul levo kisfiut.

En hagyom egyedul bemenni a 8 evest, hogyha nekem nem kell, es ott tudok allni a ferfiwc ajtaja elott, ugyhogy ha gond van, akkor egybol tudok reagalni, de ha pl nekem is el kell mennem, es tudom, hogy tovabb leszek bent, mint fel perc, akkor neha nehany helyen jobbnak latom, ha jon velem.

Eddig meg nem zavart senkit amugy, en ugy vettem eszre.

2016. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg félti a fiát a perverz pasiktól, akik molesztálhatják. Vagy épp a fiúval történt már valami ilyesmi korábban és emiatt nem mer egyedül bemenni.


A nőiben meg sok mindent nem lát, max. sminkeli magát valaki, vagy igazgatja a melltartóját, de ez a legtöbb, ami látható...

2016. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Es megis ki a fancot zavar, ha egy 9 eves kisfiu vegig nezi, ahogy megmossa az ember a kezet?
2016. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
az én kisfiam tartósan beteg/fogyatékkal él, bár ezt senki első blikkre/ránézésre nem fogja megmondani róla, még akkor sem, ha épp beszél. 9 éves lesz és velem jön a WC-re, egyedül leblokkolna férfiben, bár tudná mi a dolga. Ha még ennél is nagyobb lesz, majd hordom a mozgáskorlátozottak számára kialakítottba, már most is néznek rám néha furcsán, énmeg nem állokle magyarázkodni. Nem tudhatod mi az oka, de persze lehet, csak simán nem meri egyedül beengedni és az is tökéletesen érthető. Mindenki más korban éri el azt a fejlettséget, hogy eljusson arra a szintre, hogy felmérje a rossz/ártó szándékot önmagával szemben és azonnal, leblokkolás nélkül merjen is segítséget kérni, ha kell kiabálva is. Amíg erre nem érett meg a gyerekem, egészségesen sem engedném el akkor sem, ha amúgy a nyilvános wc-t tökéletesen, önállóan használja. Ez minden egyéb más, hasonló szituációra is igaz.
2016. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne mehetne? Kabinok vannak, s úgy sem lát semmit.
2016. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Sokkal nagyobb szívás, hogy a férjem hova vigye a lányainkat pisilni...
2016. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Semmi pénzért nem küldenem be egyedül a ferfibe, eszednél vagy?
2016. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!