Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg olyan, mintha nem...

Tényleg olyan, mintha nem lennék rájuk büszke vagy mintha "letagadnám" a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
Fent vagyok a nagyobb közösségi oldalakon. De én nem rakok fel képet a gyerekeimről. Van egy 2,5 éves és egy 3 hónapos. Egyikről sem tettem fel képet. Igaz, olyanokat gyakran, amiken én vagyok (akár terhesen is), de a gyerekekről nincsen fent kép egyáltalán, családi képek sem. Ez tényleg gáz? Sokan tesznek megjegyzést, meg konkrétan van, amikor az oldalon nyilvánosan "követelik". Most találkoztam valakivel és azt mondta, hogy azt sem tudta, hogy meglett a baba, mert nem látta fent a képet, és már milyen nagy. Na most erre mit mondjak? Ez tényleg ennyire nem normális dolog?

2016. dec. 21. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tennék fel a babámról képet, a facebook számomra nem olyan platform, ahova kipakolom az ilyet. Akiknek tudniuk kell róla, akiknek látniuk kell, ők úgyis látni fogják és tudni fogják. Semmi szükség arra, hogy mindenféle jöttment lássa. Ezért nem is értem azokat, akik egy rakat képet feltesznek a kisbabájukról... 1-2 még okés mondjuk, de sokan túlzásokba esnek, szerintem.
2016. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
én csak 1 nagy oldalon vagyok fenn, tény hogy nekem van ott a gyerekeimről pár fotó, de én se az a fajta vagyok aki mindent posztol- hogy eszik-hogy alszik stb... (fél évente kb 1 tényleg jól elkapott pillanat) van ilyen ismerősöm aki nem tesz fel egyáltalán képet a gyerekeiről, ill talán 1 kép van róluk, de az is ilyen mezős-hátulról a gyerekek :) - amikor beszélgetünk mondta, hogy ő nagyon fél a visszaélésektől, így ő nem fog soha feltenni róluk rendes képet... én ezt tiszteletben tartom és valahol meg is értem... pedig jó lenne látni a gyerkőcöket mert nagyon ritkán találkozunk :) (privibe se küld képet-sose lehet tudni címén) szóval szerintem nem gáz egyáltalán, mindenki más és máshogy gondolkodik, aki ezt nem tudj elfogadni az így járt... :)
2016. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem aki akar, az rakjon ki sok kepek, aki nem, az meg ne. Egyik eset sem tartozik magyarazkodassal, hogy miert teszi, es nem is kell beszolni.

En 2-3 havonta rakok ki egy-kettot, viszont szeretem nezni az ismeroseim gyerekenek a kepeit is, de ha valaki nem rak ki attol eszembe sincs szamonkerni, hogy miert nem. Ha akarom latni, akkor privatban kerek kepet, vagy akarmi.

2016. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ja, es csak teljesen feloltozott ruhas kepeket rakok ki, es csakis az ismeroseim lathatjak a kepeket, senki mas.
2016. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Őszinte leszek, ha magadról gyakran raksz fel képet, tehát rendszeresen használod az oldalt, akkor egy kicsit fura, hogy a gyerekeidről nincs fenn kép. Én nem vagyok aktív felhasználója a Facebooknak, így nyilván nem lesz fenn kép a gyerekemről.
2016. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem olyan.
2016. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sincs fent 1 kep sem.. Uzibe szoktam kuldeni azoknak a rokonoknak/baratoknak akikkel ritkabban talalkozunk.. :)
2016. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Max furcsa hogy magadrol teszel fel képet mindig gyerekekröl meg egyet sem.de te dolgod.

Én még magamrol sem raktam fel képet ,se gyerekekröl a barátaim ugy is látják gyerekeimet ,viszont zárt csoportba van rolam és gyerekeimröl kép de azt nem én csináltam és tetem fel.

2016. dec. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt rak fel mindenki, amit akar, nem is értem, miért kérnek valakit ezért számon. Nem vagy köteles a magánéletedet kipakolni.


Mondjuk az első válaszolót nem értem, hogy neki ne nézze a gyerekét mindenféle "jöttment". Miért vannak ilyenek az ismerőseid között?

2016. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én teszek fel képeket a gyerekekről, ilyen olyan események kapcsán. sulis-ovis vagy kiréndulós. Mondjuk magamról nem.

De nem izgat ki tesz és ki nem.

Én őszintén szeretm nézegetni a képeket, ha izgalmasak. Örülök, ha látom ismerőseimet vissza a neten. De ha nem tesz fel, ő dolga.

Viszont az tényleg fura, amikor csak magáról postol egy anya. Nem tudom miért. Akkor inkább magáról se. De ez az én véleményem. :)

2016. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!