Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyberészes vagy nadrág-kabáto...

Egyberészes vagy nadrág-kabátos overált szereti jobban a gyereked?

Figyelt kérdés
Praktikusságot hagyjuk (szülői kényelem, öltöztetés boltban, bölcsi, ovi stb.) - a gyereked melyikben érzi magát jobban?
2016. dec. 26. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az egyberészest szerettem gyerekként. A nadrágosnak kényelmetlen volt a kantárja meg amikor fetrengtem a hóban akkor abban belül is havas lett a ruhám.
2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisgyermekemet nem hatja ugyan meg, de tapasztalom hogy overál+kabát együttesben joval instabilabb.szóval ha mozogni viszem le pl játszóra, nagyon praktikátlan
2016. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* de szerintem melegebb.ha gyalog v kismotorral megyünk vhova, akkor overál-kabát van rajta az overálja felül is bélelt
2016. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyerek? Mert ha tud véleményt alkotni, akkor talán őt kéne megkérdezni. A 2,5 évesem pont leszarja melyiket adom rá. A 10 évesem ha nagy hóban akar viháncolni kabátot vesz és alá overál nadrágot.
2016. dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont amitt kérdeztem, hogy az egyberészesben ügyesebben mozog, a másikban olyan instabil. Ugyanakkor a másikat melegebbnek érzem (vagyis ritkábban mondja, hogy fázik, ha a kétrészesben van).

Mondani egyikre sem mondja, hogy kényelmes/kényelmetlen, csak én látom.


3 éves.

2016. dec. 27. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem nadrág-kabátos megoldást kényelmesebb mint az egyberészest.
2016. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!