Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Találkozom egy barátommal, akivel alakul vmi köztünk és nem tudom, hogy inkább az egyberészes fehér alapon piros mintás ruhát vegyem fel?(bár egy picit átlátszó, úgy értem látszik h tanga van rajtam...) vagy a fekete rövidnaci fehér trikóval és szandállal? bár az utóbbiba lehet jobban érezném magam :)

köszi :)

17/L



2012. júl. 5. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:

2. bár attól is függ, hova mentek..ha pl ebédelni vagy vacsizni, első lehet jobban illik, de mivel írtad, hogy a másodikban jobban érzed magad+plusz nem átlátszó én abba mennék:)

sok sikert:))

2012. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beszélgetni vmi parkba, v lehet vizibringázni :)
2012. júl. 5. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor a második legyen
2012. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másodikba,mert jobban érzed benne magad,tehát nem azt fogja látni,hogy feszengsz,vízibiciklizni szerintem jobb választás..:D sok siket:)
2012. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen a második. A leírt programokhoz tökéletesen jó választás. Amúgy meg ha alapvetően tetszel neki, akkor nem nagyon fog foglalkozni azzal, hogy mi van rajtad. Sok sikert! :) 19/F
2012. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.
2012. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.
2012. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!