Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok ennyire parás...

Csak én vagyok ennyire parás vagy tényleg van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Holnap tartjuk a kisfiam 1 éves szülinapjat.

Jön a család és barátok.

Ebből két családban van beteg gyerek.

Az egyiknek hasmenese van a másiknak folyik az orra és piros a torka .

Már láztalan mind a két gyerek. Az egyik 8 a másik 4 éves. Szeretném ha jönnének de félek nehogy elkapja a kisfiam. Viszont már a nagyobb fiam is be van zsongva h holnap megint buli. Megbeszéltem az a hasmeneses kisfiú anyukajaval h ha úgy látja h nem javul a helyzet akkor szóljon. Délután hívott h ma már nem volt hasmenese a kisfiúnak de tegnap még igen.

Most én aggódom túl?

Férjem azt mondja h ennyi erővel a bevásárló központba is össze szedheti vagy bárhol máshol.

Igen ám csak én irto parás vagyok.


2016. dec. 31. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagy parás, mindkét gyereknek fertőzése van, amit simán átad a ti gyereketeknek.

És azért egy bevásárló központot ne hasonlítsunk egy ilyenhez. A bevásárlóközpontban lehetnek beteg emberek, viszont ott nem töltesz órákat elviekben és nem egy kicsi, zárt helyen van a gyerek más beteg emberekkel.

Itt meg ez lenne.

Én nem kockáztatnék. Megtartanám otthon a gyerek szülinapját családi körben és inkább a következő héten csinálnék a gyereknek egy összejövetelt.

Egy megfázás sem jó dolog, de a hányás-hasmenés azért elég durva és veszélyes is lehet.

Én nem vállalnám. És nem vagyok paraanyuka egyáltalán. Csak egy betegséget könnyebb megelőzni, mint utána kezelni és ha eleve ismeretében vagy annak, hogy betegek a gyerekek, akkor ezt most el is tudod kerülni.

2016. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van,én nem vagyok parás. A folyik az orra és piros a torka,nem zavarna mert ha az egyik gyerekemnél ez volt a többinél nem.

De a hasmenés..... szerencsére mi eddig megúsztuk,de amiket én hallok most erről a hányás hasmenés cuccról, egy felnőttet is nagyon taccsra vág,de ahol 2 éven aluli gyerek van és elkapta ott durva amiket a nagy részük ír akiknél nem olyan "lazább" volt.

2016. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miután 10 hónapos volt a kisfiam, amikor lázas-hasmenéses-hányásos vírust benyelt és borzasztó volt, mire teljesen rendbejött az emésztése is borzasztó volt szóval nem csak a betegség ideje, én nem akarnám kitenni ennek. Ha tegnap nem ment a hasa a fene tudja, az a baj, hogy fogalmam sincs meddig fertőz egy ilyen betegség, van amelyik a tünetek elmúlása után is más meg egyáltalán nem.

Az orrfolyást és torokfájást könnyebb túlvészelni, sokkal.

Meg semmi sem garancia, én pl beteg voltam a kisfiam 1. szülinapján miután megkaptam a férjemtől, a kisfiamnak meg kutya baja se lett, csak mi szülők lettünk betegek. Erre most 15 hónapos korában ugyanez megismétlődött. Előtte meg minden nyavalyát elkapott sokszor azt se tudtuk honnan. Pl a hasmenéses vírust se tudtuk honnan szedte össze.

2016. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én ilyen helyzetben elhalasztanám a bulit.

A hasmenéses szerintem már gyógyul, de azt biztosra veheted, hogy a torokfájást el fogja kapni a kisfiad (meg esetleg mások is).

2016. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ha most azt mondjuk, hogy parás vagy akkor lemondod, vagy mi? Nem vagy parás, ettől mindenki félne!
2017. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy parás, elhalasztanám a bulit.
2017. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vírusos hasmenés 3 napig fertőz, én nem kockáztatnék.
2017. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!