Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tanult meg kimászni a...

Mikor tanult meg kimászni a gyereked a kiságyból? Mekkora volt ekkor (kor, cm)?

Figyelt kérdés
Felhúzott rács felett.
2017. jan. 5. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 1 évesen, 90 cm körül volt
2017. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az lemaradt a kérdésből: és mivel reagáltál? Lecseréltétek a kiságyat, vagy kivettetek pár rácsot hogy inkább ott jöjjön? Vagy szivacsot pakoltatok körbe (ilyet is hallottam)?

2017. jan. 5. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Rokonságban a kislány 1 éves múlt és még nem tudna kimászni. De egyébként már jár, szalad segítség nélkül. De biztos kiságyfüggő is a dolog.
2017. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1,5 évesem nem tud kimászni. Kanapéra, fotelbe, kisasztalra felmászik, stabilan jár.
2017. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmúlt 2 mikor átalakítottuk az ágyat, nem próbált meg kimászni
2017. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam alig 2.5 éves, két évesen lett átalakítva az ágya, addig egyszer sem mászott ki, pedig elég magas kisfiú, tehát nem lett volna nehéz. az ünnepek alatt mentünk anyóshoz, az ott alvása rácsos ágyban volt, pikk pakk kimászott reggel. 102 centi és ahogy az elején írtam alig 2.5 éves. hogy mit reagáltam? reggel fél 6kor, félálomba le se esett, mivel otthon is kijön hozzánk, azt a férjem mondta hogy ezt meg hogy, semmit nem hallottunk, hogy erőlködik vagy bármi...szerencsére nem esett ki, de onnantól ahogy hallottuk hogy mocorog, ébredezik már mentünk hogy kivegyük.
2017. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Leszereltük az első ràcsot. 1,5 évesen pedig rendes kisàgyat kapott. Az első 2 hétben tettem az àgy elé szőnyeget meg nagypàrnàt, ha leesne àlmàban. De csak egyszer fordul elő ilyen.

2017. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-2,5 éves kora között mászott ki, akkor 95-96 centi volt.

Kiságya nem átalakítható, néha így jön-megy, főleg reggel, nem várakozik rám hogy kivegyem.

2017. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!