Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg kiakasztó, ha a...

Tényleg kiakasztó, ha a játéklónak pénisze van?

Figyelt kérdés
Szeritem csak a pszichésen sérült szülők akadak fen ezen...

2017. jan. 6. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi baj nincs vele.
2017. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
58%

Szerintem sem kell rá... a gyerek nem fogja megkérdezni, hogy "de anyu hol a p*cse a lónak?", ha nincs neki, viszont fordított esetben elég kínos helyzeteket okozhat 1-2 szülőknek. Én se vennék a gyereknek ilyet.


Pénisszel rendelkező JÁTÉKLOVAT csak poénból vennék havernak, hogy nesze sz*pdki :D


20F

2017. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem igen.

Ken babának sincsen p.ö.cse, mégsem hiányolja a gyerek, és így is tudja, hogy férfi baba...


Egy ilyen lóval akár 1-2-3 éves gyerek is játszik. Persze a természet része az ivarszerv, de azért nem kell ilyen korán az "arcába tolni".

Ráér nagyobb korában megismerkedni a "szaporodás" szépségeivel...

2017. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a bajom ezzel, hogy ez nem egy lópénisz.Ez egy emberi pénisz egy lóra ragasztva és nyilvánvalóan szándékos polgárpukkasztás. A mének pénisze ernyedt állapotban az ún. tasakban van és nem látszik, csak a herék és az előtte elhelyezkedő bőrtasak. Erektált állapotban viszont nem ekkora egy lópénsiz hanem legalább a hasa közepéig ér és igen hatalmas fallosz!Egyébként pedig ritkán van erektált állapotban, ezért felesleges egyáltalán ábrázolni.Elég lett volna a két here meg előte egy kis dudor.


Nekem van olyan játéklovam aminek van tasakja a lába között.Egy kis dudor és kész.Mivel herélteknél csak a tasak látszik így teljesen korrekt az ábrázolás.


Itt nyilvánvalóan nem ez volt a cél...ezért nem pszichésen sérült aki fennakad ezen.

2017. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó válasz, 14-es!
2017. jan. 6. 12:08
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincsen fütyije a lónak, akkor azon nem fog a gyerek fennakadni, hogy mivel pisil, ha nincs neki fütyköse, de egy ilyen farok biztosan feltűnik neki. Igazából 2 dolgot nem értek ezeken a játékokon:

1. Miért emberi nemiszerv van rajtuk? A lónak nem ilyen.

2. Milyen funkciója van ennek a résznek a játékon? Ha nagyon élethűek akarunk lenni, akkor a lónak van ánusza is, meg fogai, nyelve, belső szervei, stb. Akkor azok legyenek megtekinthetőek, ha annyira fontos, hogy teljesen informált legyen anatómiailag egy ovodás gyerek. Csak éppen a játék szempontjából ez nem érdekes. Egy gyereket nem az érdekel, hogy a ló mivel pisil, mivel csinál kiscsikót, hanem az, hogy nyerít, zabot eszik és lehet rajta lovagolni. Ezek a tevékenységek jelennek meg játék közben is.

Nem akarok fapina lenni, de én például azzal a művészi fém lóval se tudok azonosulni, ami a westend előtt van kiállítva, szintén emberi pénisszel... ezek vagy az emberek megbotránkoztatására készülnek, vagy a készítő azt hiszi, hogy minden állatnak (beleértve kutya, macska, de még a kakas is) olyan a farka, mint a férfiaké. Legalább tájékozódnának, mielőtt alkotnak.

2017. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a készítő egy fa...:D
2017. jan. 6. 12:31
 18/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nem "játékló", hanem maketthez való ló. Nem tudom odahaza árulnak-e ilyeneket, de külföldön, ahol élek, van egy külön részleg a játékboltban, ahol mindenfajta állatmakettet találni, egymáshoz is méretarányosan, úgy, hogy berendezhetsz vele egy élethű mini farmot. Ezek nem 3 évesnek valók, inkább idősebb gyerekeknek, akiket már leköt a makettezés (és általában túl vannak már az alap nemi felvilágosításon). És ezeknek éppen az a lényege, hogy élethűek. Nyilván le lehetne hagyni róla a nemiszervet és attól még megfelelne a célra, de a makettezők többsége inkább ragaszkodni szokott az apró részletekhez.


[link]

2017. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!