Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam kapott egy parkolohaza...

Kisfiam kapott egy parkolohazat karacsonyra. Vannak hozza aprobb darabok is. Szerintetek ragasztopisztollyal beragaszthatom oket? Csinalt mar valaki ilyent? Fiam 6 eves

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ráragasztani? 6éves lányommal már szépen megtudom beszélni, hogy vigázni kell rá, mertcsak úgy tud vele játszani. De kérdés azis mit és hova akarod ragasztani.
2017. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiam is szepen jatszik csak van 2 kishuga akik 1,5 evesek es sokszor kiszedik a lampakat a sorompot.
2017. jan. 10. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha a fiad is szeretne.
2017. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én iniább azt beszélném meg vele csak asztalűn játszon vele vagy akkor azokat azalkatrészekkel akkor ha te is oöt vagy. Nekü afejlődéséhez ár kellenek a kisebb dolgok is, hogy a finom motorikája tudjon fejlődni.
2017. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen nem ragasztanám, ragasztópisztollyal meg pláne nem. Ha nagyon muszáj lenne, akkor pillanatragasztóval, de inkább hagyjátok meg ezt "nagyfiús" játéknak, amivel külön, elszeparáltan játszhat alvásidőben, ágyon, asztalon...
2017. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor nem ragasztom be😊
2017. jan. 10. 10:34
 7/9 Snorri ***** válasza:
100%
Tényleg nem kötekedésből, de akkor pl legóval hogy játszik?
2017. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legozni a konyhaasztalnal szokott. De a parkolohazat nem tudom mindig kicipelni meg vissza mert szetesik. Ezert gondoltan h nagyon kis apro dolgkat beragasztom.
2017. jan. 10. 13:22
 9/9 Snorri ***** válasza:
Értem, tényleg nem rosszból kérdeztem. Biztosan nem lehet egyszerű megoldani.
2017. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!