Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kezelhetetlen gyerek?

Van kezelhetetlen gyerek?

Figyelt kérdés
Nem is tus m mit írhatnék,talán annyit verekedős videó játék agresszívításra szerintetek rá segíthet?

#nevelés #viselkedés #nyugalom #kezelhetőség #földönkivülies videó játék
2017. jan. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit írsz. Szerintem az agresszívitás okát kellene felderíteni és azt kezelni. Videójáték szerintem erre nem jó, csak durváb lenne, helyette több közös program. Mit jelent az, hogy kezelhetetlen? Hány éves?
2017. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eléggé hiányosan megfogalmazott ez a kérdés, véleményem szerint. Nehéz emiatt válaszolni rá.


Egyébként az agresszív videojáték, és -film kb 7-8 éves kortól lehet ártó hatású, de van, amikor (mint a homeopátia, "kutyaharapást szőrivel" elven) remek felszültséglevezető.


Ellenben kb 7 éves kor alatt mindkettő ártalmas. Most hadd ne részletezzem a biofizikai és pszichológiai okait. Eleve a mozgókép is ártalmas, 7 éves kor alatt, a másodpercenkénti 20-30 képkocka miatt, gátolva a hétköznapi benyomásoknak a belső képalkotáson keresztül történő kisgyermeki pszichés / tudati feldolgozását. Mármint a mozgókép (video, videojáték, tévé stb) blokkolja, tartalomtól függetlenül, tehát a szelíd témájú mozgókép is árt, kb 7 éves korig, főleg a képi trükkök úgy, mint animáció, videoklipp technikák (pörgős , gyors képváltások, stb).

2017. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Láttam már kisgyermeket verekedős gyerekrajzfilmet nézni aki abszolut nem agresszív és belevágott csak úgy abba, aki odament, elvett egy tollat a gép mellől. A gyerek is meglepődött saját magán.
2017. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!