Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ha bárhova elindul...

Mitől lehet ha bárhova elindulnánk, a kislányom nem tud elindulni mert rögtön pisilnie kell? 6 éves Nincs felfázva, de mindig csak akkor jön rá ha el kell induljunk, és minden 2 percben

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami psziches dolog, lehet fel hogy ha nem pisili ki magat otthon akkor nem lesz lehetosege ott ahova mentek. Apam 50 de ugyanezt csinalja :)
2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt csináltam anno, mert féltem, hogy ahová megyünk, ott nem lesz WC. (Lehet volt korábbi eset amikor kellett de nem tudtam elmenni, nem tudom.)


Valamikor aztán elmúlt, nem emlékszem mikor. Vagy nem...mert indulás előtt a mai napig elmegyek pisilni egyszer.

2017. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok még most is. Mert nem tudom, mikor lesz wc legközelebb. :)
2017. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En ha beulok egy autoba rogton azt erzem hogy pisilnem kell. Szerintem is az van mint az elottem hozzaszolok szerint.
2017. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
En ugyanigy vagyok vele. Mindig pisilok i dulas elott akkor is ha nem kell, szerintem ez psziches.
2017. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pisilek mielőtt elindulok valahova. Most, hogy szoptatás miatt sokkal többet iszom, ráadásul most jó hideg is van, így van, hogy 2x is....biztos, ami biztos. :-D
2017. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. :) Pszichés alapon van. Lehet azért, mert nem akar otthonról elmenni és így fejezi ki.
2017. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!