Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti válás esetén...

Anyukák, ti válás esetén belemennétek egy ilyen elhelyezésbe?

Figyelt kérdés

Két gyerek van, 5 éves ovis és 7 éves iskolás.


Kedden és pénteken az apa menne értük, pénteken nála is aludnának. Hétvége felváltva. Ha anyás hétvége van, akkor szombat délelőtt hozza őket haza, ha apás akkor vasárnap este.


2017. febr. 2. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen.
2017. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem teljesen jó ha a gyerekek szeretnek az apjukkal lenni.

Muszaj elengedned a gyerekeket hozzá hiszen szukseguk van apára.

2017. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen igy jo.
2017. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem laktok messze egymástól, akkor igen.
2017. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is járható útnak tűnik.
2017. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

En igen, belemennek, kiveve, ha valamiert megbizhatatlannak tartanam a volt ferjem. Mivel az enyem nem az, ha el is valnank, nekem ez jonak tunik.

En olyat ismerek, ahol hetfo, szerda, pentek ment a gyerekerr az apa, de qlatatsra hazavitte az anyahoz. Minden masodik hetvege volt apas, olyankor pentektol vele volt es hezfin o vitte oviban (kesobb iskolaba). Szunetek is felezve voltak (nyaris szunet pl) es az unnepeket beosztottak. 10 even at volt igy, aztan kamaszkorban valtozott.

2017. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Hu, bocs a felregepelesekert, remelem azert ertheto volt.
2017. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrektnek tűnik. Ha a gyerekek is szeretik az apjukat, szoros a kapcsolat, eddig se csak dísz volt az életükben, akkor abszolút járható út. Persze kellő rugalmassággal.
2017. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a praktikus oldalát nézve :nem lenne célszerűbb inkább két egymás utáni napot apával lenni? Nem túl szétszabdalt így?
2017. febr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Elváltunk, a fenének sem hiányzik a macera es napi telefonok. Fixált kiszámithato alap láthatás pont elég. A termeszetbeni juttatas amugy is a gyt felett etikailag járo dolog. Nem magyarázkodnék egy popsitörlo miatt mert akkor az csak azt vonná maga után hogy mindig beleszolna a vásárlásba.

En anno még gyerek elott jartam már ugy hogy huszezres gázszámlát nem tudtam kifizetni de kaptam szerelembol 30 ezres parfümöt es illatozva olvashattam a felszolitokat.

2018. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!