Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/188 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha azért viselkedik jól az apjánál mert fél tőle, te pedig kényelemből odazavartad hozzá, akkor igen.
2017. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/188 anonim ***** válasza:
67%

ez kivülről úgy jön le hogy:nem birtál vele és és lepasszoltad.

Valahol megértelek ,de a rokonok szemszögéből nézve a dolgot-az is érthető hogy ők miért reagáltak igy.


a gyerek viselkedése is értehtő-gondolom arra vezethető vissza hogy külön mentetek,vagy amig együtt voltatok addig is ilyen nehéz volt vele?

2017. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/188 anonim ***** válasza:
22%
Bele is halnek...harom gyerek van nalunk is, soha nem elnek egyik nelkul sem, mig ilyen pici.
2017. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/188 A kérdező kommentje:
Nem fél tőle, de ra jobban hallgat. Hat ha az kényelem, hogy el tudom vinni a gyereket az óvodába, tudok főzni, mosni, takarítani akkor igen, kényelmes.
2017. jan. 5. 14:21
 5/188 A kérdező kommentje:
Kb 1 eves kora ota ilyen. Tehát nem a különkoltozes miatt lett ilyen.
2017. jan. 5. 14:23
 6/188 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem rossz anya vagy.
2017. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/188 anonim ***** válasza:
36%

Ezek szerint az alap háztartás okoz gondot a gyerekeid mellett, ezért egyet lepasszolsz.Igen, így szar anya vagy. :(

Akkor fogadj házvezetőnőt, aki segít mosni, főzni, takarítani, te pedig lehetnél a gyerekeiddel.Mellesleg oviban vannak, egy gyerekkel vagy otthon, miért nem tudod megcsinálni a házimunkát?

2017. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/188 anonim ***** válasza:
85%
Negy ev alatt harom gyerek... Meg is lett az eredmenye.
2017. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/188 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet mondjuk ADHD-s a gyerek?

És igen, ha ilyen simán lepasszolod a gyermekeidet, rossz anya vagy.

2017. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/188 anonim ***** válasza:
83%

Egyből rávágtam volna, hogy igen. Aztán végigolvastam, és valahol nagyon mélyen megértem, de nem tudom elfogadni. Mégpedig azért, mert középső gyerekről van szó, vagyis utána még született egy kicsi. Pedig állítólag a születése óta ez a helyzet. Vagyis rosszul mérted fel az erődet, és most a gyereket leadtad, mert elég volt. Ezért vagy rossz anya. Azért meg kicsit jó, mert megpróbálsz megoldást találni, még ha rosszat is.

És a gyerekkel mi van? Érdekes az is, hogy ez a sztori rólad szól, te nem bírtad, te vagy, akinek beszólnak. A gyerek hogy viseli, arról miért nincs egy sor sem?

2017. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!