Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az élet kisgyerekkel...

Milyen az élet kisgyerekkel és egy kutyussal?

Figyelt kérdés
Két éves a kisfiunk és venni szeretnénk neki,imádja őket.Kisfiam délelőtt/délután kiviszem.Sokat vagyunk kint.Van egy 1eves kisfiunk is.
2017. febr. 17. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

E vegyél ekkora gyereknek kutyát. Nem fogja etetni, sétáltatni, gondozni. Majd 12-13 évesen lesz ahhoz erett m nem 2 évesen.

Most magadnak vennéd. Van rá időd, hogy naponta többször setaltasd -akkor is, ha a gyerekeknek épp nincs kedvük kimenni, szakad az eső és senki nem tud vigyázni a gyerekekre?

2017. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A gyerekekkel is mindig kimegyek.Hoban,esőben,sárban,fagyban.Igénylik.Tudom,h nem tudná gondozni.Viszont együtt nőne fel vele és jó jatszohazas lennének egymasnak
2017. febr. 17. 14:12
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

A kutyát nagatoknak veszed, nem a gyereknek. Neki csak pár napig érdekes, viszont 10-15 évig veletek lesz.

Milyen az élet? Fárasztó. A gyereket és a kutyát is nevelni kell, ami nem egyszerű.

Mennyit tudnál foglalkozni a kutyával? Mennyit sètálnál vele? Mit tudsz neki nyújtani?

2017. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Annyit foglalkoznék vele amennyit a gyerekekkel.Annyit sétálnak vele amennyit a gyerekekkel.Ebredes,reggeli,oltozkodes és kint vagyunk 9-12ig,aztán ebéd,alvás,uzsonna és kint vagyunk 16-19ig.
2017. febr. 17. 14:18
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem gondolnám,h a gyerekeknek pár napig lenne érdekes és nem gondozna.Nagyszulomkel laktunk eddig,volt kutya.Minden nap az volt az első h ment ki hozzá,segített az etetésben,játszott vele.
2017. febr. 17. 14:19
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
A kutya nem csak 9-12 és 16-19 között igényel mozgást. Nem árt mondjuk reggel korán, 6korul kivinni, meg este 9-10 kor.... Akkor is sétáltatni kell majd, amikor a gyerekek oviban/iskolában lesznek, te meg dolgozol. Biztos felnőtt ember, szülő vagy ennyi ésszel?
2017. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja,mert kutyája csak annak van aki nem dolgozik....
2017. febr. 17. 14:23
 8/21 anonim ***** válasza:
14%

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy emeletes házban laktok. Ne vegyél. Így öngyilkosság. Nekünk volt kutyánk, úgy születtek a gyerekek, de elajándékoztuk mikor a második lányomat vártam. Nagyon fárasztó, hidd el. Tényleg magatoknak vennéd, és nagyon sok gond. Nem csak kétszer kell levinni naponta, hanem minimum 3-szor. És mindegy mi van felhőszakadás, fergeteg vagy 40 fok kánikula. Gondolj bele lehetnek betegek a gyerekek, akkor is vinni kell, vagy lehet a kutyusnak sürgős kimenni, hiába jöttetek fél órája meg a sétából, akkor mit csinálsz? Egy idő után gondolom dolgozni is fogsz ismét, akkor hogy oldod meg a sétát?

Én lebeszéllek. Esetleg, ha már nagyobbak lesznek a gyerekek, bár én még egyszer emeletes házba nem tartanék, pedig nagyon szerettem a kutyánkat.

2017. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk,csak az emeleten.Igy nem akadaly,ha ki kell engedni.Viszont mi is sok időt töltünk a szabadban
2017. febr. 17. 14:26
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak annak van, drága kérdező. Van annak is, akinek annyi esze sincs, mint neked. De való e neki? Jó e a kutyának? Való e neked KUTYA? A válasz mindhárom kérdésre nem
2017. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!