Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmúlik magátol az utcai...

Elmúlik magátol az utcai hiszti, vagy keressek szittert?

Figyelt kérdés

Egy hete sehova nem lehet vinni a gyermeket.

Bölcsiből képtelenség hazahozni.mindenhol az

egész uton huzni kell.


Nem birom azt sem hogy a bevásárolt cuccokkal, nehéz babakocsival, hisztiző gyerekkel kell a lépcsőházban is lépcsőzni.


Miatta lett elővéve ujbol a babakocsi.


Én feladtam.részemről KEZELHETETLEN a helyzet.

Lassan pedig jönnek a gyereknapok és a rengeteg nyári program ahova menni kéne.


De gyomorgörccsel indulok érte. Ma ki sem merek már mozdulni vele a lakásbol.

Kocsi, segítség nincs.


Arra gondoltam adok fel hirdetést hogy hazahozos szittert keresek. Pénzért lehet szivesen vállalná más a tortúrát.



Viszont hogy fogok igy vele bárhova menni?


Minden praktikát bevetettem már. A megértő nyugodt hangvételűt, magyarázot, motiválot, dícsérőt, zsarolot, kiabálot, cipelőt.


Ha az egyik bokornál be is válik valami, kezdi ujra a következőnél. Nem tulzok azzal, hogy EGÉSZ uton csinálja.


2017. febr. 19. 08:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:

Itthon, vagy ha valahol vagyunk pl bolt, orvos, pláza, rokonok, akkor nem csinálja.CSAK az utcán.

3 éves lesz

2017. febr. 19. 08:16
 2/68 anonim ***** válasza:
83%

Na ne szorakozz, es ha jon kesobb a kiskamaszkori durca akkor meg durca-szittert keresel aki visszaszol es neveli helyetted a feleselo kiskamaszt?

Sajnos vannak nehezebb gyerekek, ki kell talalni a megfelelo modszert. Pl ahogy erte mesz mar mindod neki milyen izgalmas lesz a delutan, beszelteted, milyen napja volt, lekotod a figyelmet. Kitalalsz apro jatekokat, pl hazefele mutasson ra minden zold autora, vagy szamoljatok a kutyakat, stb.

Most a te feladatod, hogy kineveld a hiszti ami -ha nem teszed- csak rosszabb lesz! Eleg hisztis kezelhetetlen gyereked kerdest tesznek fel mostanaban 3-4 evesektrol, ha nem akarsz te lenni a kovetkezo, neveld! Ez is az anya dolga nem csak a napos oldala..

2017. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
29%
Egy 3 éves gyerek parancsol. Gratula. Ne vállalj több gyereket. Egy sem lenne való. 3 éves pedig mit keres még babakocsiban ?
2017. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

Nem tudom nevelni.nem köthető le a figyelme, csak pillanatokra. Vagy leáll fűnyirot nézni és nem jön tovább.

Nem beszél még.

2017. febr. 19. 08:38
 5/68 A kérdező kommentje:
Itt javasolták a babakocsit...elovettem ujra de utalom cipelni pl buszra is kulon pakolni
2017. febr. 19. 08:39
 6/68 A kérdező kommentje:
2017. febr. 19. 08:41
 7/68 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudod nevelni? Akkor segitseg kell, es nem neki! Menj el pszichologushoz vagy nevelesi tanacsadohoz....

Ne haragudj, de napi szinten irnak ki kerdest hogy a "ketevesen ut-rug-harap", na AZ gond. Ez nem az. Az, hogy megall funyirot nezni, nem hiszti meg viselkedeszavar. Neked viszont szakember kell mert ha mar most feladod a neveleset akkor botranyosan s.zar csaladi eletetek lesz. Vagy fizess egy szitternek aki majd neveli de akkor a gyerek szemeben te csak masodik leszel.

2017. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
A helyzet a linkelt kérdésem ota rosszabb lett.már mindenből hisztit csinál az uton
2017. febr. 19. 08:44
 9/68 anonim ***** válasza:
90%

Ne bssz már! Mi az,hogy nem tudod nevelni? Te gyereked,nem? Mondjuk igazad van,könnyebb azt mondani,hogy nevelhetetlen.

Figyu,szerintem itt mindenki volt ilyen helyzetben,mégis megoldottuk! Hogy ég-e a pofád az utcán? Igen. Csúnyán néznek rád az emberek? Igen! De pont ezt kell leszrni! Ha te nem neveled,ki fogja??

Szerinted a bébiszitter mit csinál vele? Életbe tartja,míg vissza nem adja neked,ennyi!

Úgyhogy rúgd s..ggbe magad és hajrá! Lesz ez még ilyenebb is!

2017. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Eddig egy rokon sem vállalta..szoval más sem bír vele.ennyi erővel mehet mindenki pstichologushoz.könnyű a telo mellett osztani az észt
2017. febr. 19. 08:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!